Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Light In The Box-ról rendelt...

Light In The Box-ról rendelt már valaki? Tapasztalatok? Csak mert nagyon kamusnak tűnnek.

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 16:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Épp ma gondoltam, hogy onnét rendelek egy ruhát. Gondoltam megnézem eBay-en is, hátha van ott is valami hasonló. Beírtam a ruha megnevezését, erre ugyanazokat kidobta, sőt! még nagyobb is választék (színben). Szerintem az eBay megbízhatóbb, próbáld meg, hátha ott is megtalálható az, amit a Liht in the Box-ról szeretnél.
2014. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :)
2014. jún. 21. 13:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én esküvőhöz nagyon sok mindent rendeltem már innét: köszönetajándékot, gyerek koszorúslány ruhát, menyasszonyi tortára díszt, menyasszonyi fejdíszeket. Mivel egy kínai dropshipping cégről beszélünk, ez azt jelenti, hogy központilag felveszik és feldolgozzák a megrendelést, majd elküldik a gyárba, ahol összerakják a csomagot. Kínáról beszélünk, tehát a végeredmény nagyon kétes. Nekem rengeteg dolgot meg kellett reklamálnom, voltak nagyon jó és nagyon rossz tapasztalatok is. Lehetőleg olyan terméket rendelj, aminél van fényképes vásárlói vélemény. Ez legalább egy nagyon hasznos funkció. Nem mindig adják vissza a pénzt reklamációnál, van, amikor csak kupont kapsz, de ha már nincs szükséged több termékre tőlük, akkor ezzel ugye nem vagy kisegítve. És még egy nagyon fontos dolog! A szállítási költség igen magas, és itthon szinte minden csomagjukra kell még vámot és/vagy ÁFÁ-t is fizetned, mert DHL-lel küldik. Az én legutóbbi rendelésem pl.: kb. 9000 Ft értékű termék (amiből kb. 1700 Ft értékű áru nem felhasználható, rossz minőségű!) + 4200 Ft postaköltség + 4000 Ft ÁFA. Ha reklamálnod kell, akkor legjobb esetben sem adják vissza sem a szállítási költséget, sem az ÁFÁ-t! Szóval mindenképpen mérlegelj.
2014. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő:

A postaköltség iszonyatosan drága :o

inkább nem rendelek, mert ezek szerint többe kerül a postaköltség, mint a ruha, amit rendelnék..

2014. júl. 13. 15:39
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz teljesen lehet választani milyen szállítást szeretnél gyorsítottat vagy normál vagy ingyenese is takarékos szállítási mód is, max 5 dollár! Én legutóbb rendeltem paypal-al fizettem szóval ha nem érkezik meg az áru azt visszafizetik.. ebay-en úgy szokták.

szerintem olyan mint az ebay csak itt összegyűjtik az akciós dolgokat jobban átláthatóbb. Majd írok ha megérkezett az árum. :)

2014. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 axdvgn válasza:

Szia! :D Hát,nem tudom ,hogy rendelj e !?

Én rendeltem dec8-án és még mindig nincs itt peddig 01.02 van! 6-8 naapos szálitásra tettem ! :/

Nagyon félek hogy nem jön meg amugy telfont rendeltem 52 euroért +szállitási költség! :D

2015. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha jól emlékszem a karácsony miatt már nem tudták vállalni a gyorsított szállítást. 20 munkanapot mindenképpen számolj rá. Biztosan meg fog érkezni a csomagod nyugi. Nálam is minden rendben volt eddig. :)
2015. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 *Szeki* válasza:
Üdv! Én rendeltem tőlük kabátot. Először nem volt semmi gond. De második alkalommal amikor ugyanazt a kabátot rendeltem rossz méretet kaptam. XXXL van belevarrva csak nem jön rám, annyira kicsi. Vissza lehet küldeni szerintetek??
2015. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Vissza lehet küldeni a saját költségeden.

De a pénzt nem kapod vissza.

2015. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 *Szeki* válasza:
Hova tudom visszaküldeni nekik? Nekem nem a pénzre lenne szüksègem, csak egy olyan méretre amit rendeltem. Nem tudom küldenek-e nagyobbat vagy csak megnézik milyen mèret van belevarrva mert az XXXL, csak sajnos a kabát S -es. Vagy jobban járok ha eladom aztan rendelek újra hátha nem vernek át... :S
2015. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!