Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turi vagy kinai? Velemenyek,...

Turi vagy kinai? Velemenyek, tapasztalatok? 21L

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 13:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Turkálóban ki lehet fogni nagyon jó dolgokat is, amiknek a minősége is jó. Nekem nem igazán tetszenek a kínaiban kapható ruhák, olyan gagyi hatást keltenek is nem is annyira olcsók.
2014. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Ha valami konkrétat keresek, amit szeretnék viszonylag olcsón megúszni, akkor kínai. Általában a fehérneműimet, pizsamámat innen veszem, jóval olcsóbb mint fehérneműboltban és eddigi tapasztalataim szerint a minőség is egyezik.

Ha van időm és kedvem, és úgy érzem, meg akarom lepni magam valamivel, akkor turkáló. Király egyedi és alig vagy egyáltalán nem használt dolgokat lehet kapni akár fillérekért is, ha az ember szerencsés. Ha egy turkálóban kifogok valami jó darabot, akkor úgy érzem, az egész nap az enyém, megcsináltam az év vásárát, stb. Elég boldoggá tud tenni.

2014. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Imola Ágnes ***** válasza:
Egyértlműen turi. Egyrészta kínaiban megvásárolt cucc semmivel sem tisztább, tahát ez a különbség megszűnik. Ugyanakkor a turiban olcsóbban is találsz sokszor cuccokat. Azok nagyrészt minőségi holmik, egyedibbek is, tovább tartanak. Kínaiban a minőség, szabás, minden gyenge, hamar tönkremennek.
2014. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Turiban nagy a szórás, szóval függ attól is, hogy milyen turi. Némelyik nagyon ótvar, némeik szinte butik.

A kínaiban max zoknit, bugyit veszek, farmert vagy pulcsit soha. Egyszerűen nem érni meg mert két mosás után már szétesik.

2014. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Én kínaiban csak bugyit,zoknit,melltartót veszek.

Turiban nem sokszor voltam de voltak jó darabok,csak találni kell jó turit,mint a Háda és társai!

Ha nadrág felső vagy gyerekruha kell nekem vagy a kislanyomnak,akkor általában c&a,h&m,kik,mayo,my77,ccf,deichmannba megyek vásarolni!

Igaz,hogy némelyik drága,de tartós is...

Pl. a c&a és a h&m nem olyan vészesen drága és nagyon jó cuccok vannak!

Úgy voltam vele mindig is,hogy inkább kegveszem a jobb minőségű ruhákat,minthogy a kínaiba szaladgáljak havonta újakért mert szétjön a varrás stb...

De mondom a turi is jó,csak vannak nagyon gagyi turik is és elveszik az ember kedvét a turizástól!

2014. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En az utobbi hetekben ratalaltam 3 nagyon jo turira. Olyan, mintha uzlet lenne, csak egy par cuccon azert latszik, hogy hasznalt. De olyan elmenyben volt reszem, amiben meg soha, bementem a turiba es egyszerre 5 olyan cuccot lattam, ami iszonyatosan tetszett. Ebbol 4et meg is vettem. 1 top es 1 ruha New Yorkeres, de meg se lehet mondai roluk, hogy hasznalt, illetve vettem meg 2 nyari lenge ruhat, amirol el kell mondjam, hogy ugyan nem tudom, hogy markas-e(nem volt rajta a cedula), de fantasztikusan jo anyagbol vannak.
2014. máj. 14. 15:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Minek is magyarázzam tovább?? TURI!!!! Szinte mindenem onnan van, a fehérneműt kivéve. Most valahogy úgy alakult, h még cipőt is onnan vettem, sőt táskát is.
2014. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Turi. Ott vannak minőségi cuccok is. :D
2014. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Turi!!

A kínaiban vásárolt dolgokon nagyon látszanak, hogy kínaiak és nagyon gagyik, ráadásul gyorsan szét is mennek. A turkálóban nagyon szupikat is lehet találni.

2014. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kérdező, nekem is ugyanebben az extázisban volt részem pár hete a center nevű turkálóban, kb az egész boltot felvásároltam volna legszívesebben, pedig nagyon válogatós vagyok.
2014. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!