Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Triumph üzletekben a kisebb...

Bratilla kérdése:

Triumph üzletekben a kisebb mellű lányok is találhatnak megfelelő melltartót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szegeden az Árkádban szeretnék ellátogatni ebe az üzletbe, csak előttemeg szeretném kérdezni, hogy érdemes-e, mert nekem elég kicsi melleim vannak. :) Vagy ha itt nem, akkor hol?


Köszönöm előre is!:)


2014. jún. 19. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer kétszer néztem de nem igazán. Szerintem a tezenis intimissimi esélyesebb.
2014. jún. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én vásároltam már jó melltartókat ott, 75 A-B a méretem.
2014. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát inkább csak ilyen nagyon alap darabok vannak. De kis méretből az se sok. A szegedi üzlet meg emlékeim szerint gyakorlatilag üres, kb semmi választék nincs. Ráadásul még hamar ki is nyúlt, ennyi pénzért azért kicsit többet vártam.

Persze ha már ott vagy, szétnézni érdemes mindenképp, azzal nem veszítesz semmit.

Tezenisben vannak jók, ár-érték szempontból szerintem jobbak és sok a kisebb méret is, de azt hiszem, Szegeden nincs üzletük. Esetleg woman's secret.

2014. jún. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kis mellem lenne, inkább vásárolnék azokon a helyeken amit a többiek írtak. Olcsóbbak, színesebbek.
2014. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont jó a választék a Triumph-ban kis mellekre. Nekem is kicsi van és eddig mindig tudtam venni melltartót, ha akartam.
2014. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!