Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthon viseltek melltartót?

Otthon viseltek melltartót?

Figyelt kérdés
Egész nap, otthon is hordjátok? Én nem bírom, annyira kényelmetlen, otthon rögtön leveszem, ahogy hazaérek!
2010. jan. 4. 16:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én itthon sosem hordok. mindig leveszem, mert elég kényelmetlen ha egész nap rajtam van :S
2010. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam csak suliban szokott lenni, vagy ha elmegyek valahova, közterületre, haverokhoz, barátnőmhöz. Szóval ha nem otthon vagyok :) Otthon csak egy top van rajtam. Éjszakára természetesen leveszem, hisz akkor nem látja senki, felesleges azért hordani, hogy szétnyomja a melleimet.
2010. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, viselni viselhetsz. :D Én még alvásközben is hordom(tudom, nem tesz jót...), mert máshogy nemtudok elaludni, annyira zavar a mellem(ami amúgy nemnagy, 75b...).
2010. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Milyen eltérő válaszok születtek. :)

Egyébként én is amint hazaérek, dobom le magamról, engem is nagyon zavar. Viszont utcára nem mennék nélküle.

18/L

2010. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
énis mindig hordom, itthon is. ki mondta hogy egészségtelen? így legalább nem fog lógni 30 évesen. alváskor persze leveszem, és van több melltartóm, ami kényelmetlen, most a 25ből csak 4et tudok így hordani, hogy mindig, a többit mindig levettem. szóval szerintem körözz még melltartót, ha zavar, hogy kényelmetlen, mert vannak nagyon jók.
2010. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig az esti fürdéskor veszem le, természetesen nem abban alszom. Amúgy engem nem zavar, szerintem kényelmesek.

De ha nem itthon alszom (osztálykirándulás stb) és csak 1-2 éjszakáról van szó, akkor melltartóban alszom. De ilyenkor melegítőben meg rendes cuccban alszom, mert általában elég koszosak a fürdők...

17L

2010. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ha már rajtam van, akkor csak alvásnál veszem le, de ha nem mozdulok ki, akkor nem veszek fel, otthon feleslegesnek tartom.(persze akinek másképp kényelmetlen, az más dolog, de van aki csak divatból hord.)
2010. jan. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%

Én sosem azért veszem fel, mert látják vagy nem látják, egyszerűen szeretem az ízléses darabokat :) Van, hogy otthon is hordom, mint bárhol máshol, de van, hogy utcán sem (természetesen itt nem valami áttetsző toppos dologra kell gondolni).

Bár én az igazi fűzőket is imádom, gyakran veszek fel azt is... bár a természet nem áldott meg túl nagy bájakkal :D (75/A vagyok), de nekem így jó :))

L,19

2010. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!