Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri egy ruha a...

Szerintetek megéri egy ruha a jófogásról? Nagyon beleszerettem, de sosem vásároltam még ilyen helyen

Figyelt kérdés
mérettel is bizonytalan vagyok. mi van ha mégsem jó rám? [link]

2014. jún. 30. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha egy aukciós oldalról vásárolsz elsősorban az eladó ertekeleseit kell Figyelembe venni,de ahogy latom az itt nincs,akkor ez kilove:D ha esetleg nem lennel elégedett erdeklidd meg,hogy visszautalasra van-e lehetoseg vagy vallal-e garanciát.


amugy nagyon kis csinos ruha:)

2014. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi. igen, nekem is nagyon elnyerte tetszésem
2014. jún. 30. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Le kell méretned az összes létező mérhető helyen: mellbőség, hossz, vállpánt hossza, ilyesmik. Abból a méretet már be tudod lőni.
2014. jún. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen igen, ezt kértem én is
2014. jún. 30. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri, nagyon sok jó cuccot lehet így kifogni. Én már rengeteget vettem aukciós oldalakról. Mindent pontosan megmértem, de így is előfordult, hogy valami nem volt jó rám. Legrosszabb esetben továbbpasszolod.
2014. jún. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. jún. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!