Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Teszveszről érdemes vásárolni?...

Teszveszről érdemes vásárolni? Biztonságos?

Figyelt kérdés
Néztem 5 ezer forintért egy táskát. Vaterán majdnem megjártam egy lánnyal, aki előreutalást kért, de én ebbe nem mentem bele csak utánvételbe és utána felszívódott, telefont se vette fel, semmi, pedig még személyes átvétel időpontot is beszéltünk. Emiatt kicsit félek, hogy nehogy megint így járjak. A teszvesz-es eladónak 60 értékelése van ebből 57 pozitív. Szerintetek megvehetem tőle a táskát? És a teszvesz-en hogy működik a vásárlás?
2014. júl. 1. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A Teszveszen, Vaterán magánemberek adják el a saját cuccaikat. 100-ból 99 becsületes és korrekt. Ha valakinek 60-ból 57 értékelése pozitív (azoknál érdemes elolvasni a magyarázatot, amik nem azok), akkor elég kicsi az esélye, hogy ahhoz az 1%-hoz tartozna, akik átvernek téged. Az ilyen aukciós oldalakon szinte mindenki vagy személyes átadással, vagy előreutalással ad el mindent. Az utánvét az eladónak rizikós, mert sokkal drágább a szállítási díj, amit így meg kell előlegeznie, és a vásárló még mindig megteheti, hogy egyszerűen nem veszi át. Többször vásároltam már Teszveszről is, Vateráról is, mindig előre elutaltam a vételárat, és soha nem volt ebből probléma, rá pár nappal mindig megérkezett, amit vettem.
2014. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én eladni és venni is szoktam. Tényleg azt nézd meg, hogy a negatív értékelések miért születtek. Én pl. már jártam úgy, hogy a nagymamám mondta, hogy adjuk el egy régi fotelját. Meg is vette valaki, de időközben a nagymamám meggondolta magát, mégsem akarta eladni. Emiatt negatív értékelést kaptam (teljesen jogosan), de eszem ágában sem volt átverni a vevőt.
2014. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!