Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetnék úgy,...

Hogyan öltözködhetnék úgy, mintha gazdag lennék?

Figyelt kérdés

Nem a ribis, felvágós módon, hanem kifinomultan, ízlésesen. Jövőre leszek végzős, az eddigi években eléggé elhagytam magam, de szeretnék újra divatosan, egyedien öltözködni, ugyanis régebben idegenek is megdicsérték az összeállításaim.

Az biztos, hogy be kell szereznem egy dizájnertáska-szerűséget (persze nem hamisítványt, valami noname, de különleges darabot) és egy csinos karórát, valamint kendőket, selyemsálakat.

Nektek még mi jut eszetekbe?

(kérlek ne szóljatok meg)


2014. júl. 1. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk a legigényesebb, leggazdagabb lányon mindig egy egyszerű hosszú blúz van (fekete - fehér), egy sima bézs, fekete, arany zippzáros hosszú nadrággal. Néha ízléses szőrös mellénnyel, és rengeteg kiegészítővel. Feltűnő, vastag láncokkal, gyűrűkkel, karkötőkkel. És magassarkúval. Göndörítsd be gyakran a hajad, és sminkelj mindennap. : )
2014. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én ismertem egy igazán gazdag embert, az egyik kolléganőm volt, csak évek múlva derült ki róla ez

az igazán gazdagok nem hivalkodnak a vagyonukkal


vegyél fel elegáns kosztümöt, ehhez kiegészítőket, a sok arany vicket-vackot felejtsd el


inkább a ruha anyaga legyen minőségi

2014. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Gazdag és fiatal nő vagyok. Stílusosan lehet olcsóbb márkákkal is öltözködni. Miért akarsz gazdagnak tűnni? Nekem ez totál vicces, mert én meg pont arra törekszem, hogy ne tűnjek ki és ne az legyen az első, amit észrevesznek rajtam, hogy gazdag.:D
2014. júl. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"az igazán gazdagok nem hivalkodnak a vagyonukkal "


Persze... a szegények járnak Maseratival, meg Breitling órával, hagyjad már ezeket a Facebook "bölcsességeket". Nincs abban semmi hivalkodás, ha egy gazdag ember megveszi a drága dolgokat, mert neki az tetszik.


Kérdező, ne erőltesd ezt a "mintha gazdag lennék" dolgot, mert inkább csak egy komplexusos panelprolinak fogsz tűnni. Legyél kifinomult, elegáns, de ne az legyen a cél, hogy gazdagnak tűnj, státuszszimbólumok híján, bizsu ékszerekkel, olcsó cipőben az nem fog menni. Nincs azzal semmi probléma, hogy átlagosak az anyagi körülményeid, csak ne erőlködj azon, hogy ezt eltitkold, mert azzal pont fordított hatást fogsz elérni.

2014. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz itt: [link] szét én mindig innen kapok inspirációt,de a divatmagazinok is sokat tudnak segítni,ja és nem feltétlenül kell pl:a zarába megvenni az adott darabot ha látsz hasonlót akár turkálóba azt is megveheted akár fillérekért!
2014. júl. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!