Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet leszurni azt...

Hogyan lehet leszurni azt valaki oltozkodese alapjan, hogy gazdag? (lanyokrol lenne szo)

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 10:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Leszúrni? Késsel.

Leszűrni? Drága cuccokban jár.

2014. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden arany, ami fénylik. Sok lány hamis cuccokban mászkál. (ocsmány air max és társai)
2014. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sehogy
2014. júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igényes ,jó minőségű ruhákba jár.
2014. júl. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Manapság szinte sehogy. Sok a rongyrázó.
2014. júl. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
sehogy, a legtöbb igazán gazdag nön nem is látszik hogy az. Nem egyet ismerek akiröl meg nem mondanád mennyi pénze van, mivel sima hétköznapi ruhában jár. Igaz a farmert amit hord kb 50e-be került de ez nem látszik rajta.
2014. júl. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem onnan lehet elsőként levágni, hogy van egy kifinomult stílusa, és a ruháiról nem az jut eszedbe, hogy a turkálóból szerezte őket. De ez inkább fiataloknál érvényes.

Az idősebbek tényleg nem öltöznek különb módon, de az újgazdagok lényegében tréningben járnak és tök igénytelenek.

2014. júl. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sehogy, mivel manapság a csórók öltöznek úgy hogy gazdagnak tűnjenek. A gazdagokat meg nem érdekli, azt veszik fel ami tetszik nekik, és ahogy észrevettem ezek nem a tiptop feltűnést keltő ruhák, hanem igen egyszerű darabok.

Amit még gazdagokon nem láttam azok a tucatmárkák... tehát nem Nike meg Adidas, Converse meg ilyen cuccokban járnak, mert ez inkább a felvágni akaró szegényekre jellemző.

2014. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Minőségi, drága, ízléses dolgokban. Amiről a legtöbb ember meg nem mondja az árát, max annyit lát, hogy teljesen jól néz ki, nincs elszabva, nem foszlik stb. Lehet az egy sima farmer pólóval vagy blúzzal. Érdemes a cipőt megnézni, jó minőségű bőr általában. Meg az ékszerek is árulkodók lehetnek, általában egyszerűbb, de valódi arany/ezüst/platina esetleg valódi ékkövekkel. :D

A hatalmas márkajelzések az ízléstelen újgazdagokra jellemzőek. Egy normális ember nem érzi szükségét, hogy mások arcába nyomja, hogy "igen wazze, néééézd mennyi pénzem van!". Na nem mintha egy Nike cipő drágának számítana alapvetően, csak egy átlag magyar keresethez képest irreális. De amúgy sem utcai viseletre való. Egy LV táskát se venne fel a többség, legalábbis a monogramos fajtából, az is csak vagyonreklám, meg miután orrba-szájba hamisítják, kicsit ciki is.

De ha álgazdag p**sa, akkor air mmax, meg LV táska, meg Gucci pénztárca, facebookon legyen néhány adidas melegítős kacsaszájas kép is, és az aranyszínű kutyalánc is jó szolgálatot tehet a nyakban...

2014. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha láttál volna engem és a volt csoporttársamat, akkor tuti leszűröd elsőre.

Csoporttársam: Prada táska, Zara rucik, Gucci meg egyéb neves tervezők ruhái

Én: kínai olcóó cuccok :D

Na, most már menni fog?

2014. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!