Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy hetes nyaralásra Görögorsz...

Egy hetes nyaralásra Görögországban mennyi ruhát vinnétek? Miből állna a ruhatár amit vinnétek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nem sokat, de azt ésszel. Nagyon erősen tűz ott a nap és ha nem a parton akarsz dögleni egész héten, hanem várost is néznél, akkor vigyél hosszú vászonnadrágot, meg lenge hosszúujjú felsőt is, mert egyetlen délután alatt pecsenyére pirulsz, illetve vannak helyek, ahova nagyon nem illendő/be sem engednek kivágott felső-miniszoknya szettben.
2014. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont okés a rövidnadrág is városlátogatáshoz, nézelődéshez is. Én az utóbbi években szinte csak Görögországban nyaraltam folyamatosan, mindig sok kiránduláson vettem részt, mindig rövidnadrágban, de egyetlen egyszer sem égtem le. Pedig alapból hófehér vagyok. :) Csak ne felejtsd el néha bekenni magad naptejjel.

Egyébként pólóból, zokniból, fehérneműből eggyel vagy kettővel többet, mint ahány napra mész. (jól tud jönni cserének). Rövidnadrágból szerintem elég 3. Egy hosszúnadrág, egy pulcsi, ha hidegebb lenne. 1 strandpapucs, 1 mászkálós papucs, 1 saru, 1 balerina, ha akartok menni valami elegánsabb helyre is, akkor esetleg magassarkú. De én még sosem tapasztaltam, hogy valahonnan kivágnának azért, mert nem vagy megfelelően felöltözve. Legalábbis a partmenti éttermekből nem valószínű, hogy kiraknak. Valamint annyi ruha, ahány este ki akartok mozdulni.

2014. júl. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 yakumo18 válasza:

Attól függ mikor mentek.Illetve hova.

De szeptember első két hetéig biztos nem lesz szükség semmilyen hosszú ujjúra,és nadrágra.

Én csak rövideket szoktam elpakolni. Illetve utazáskor mindig zárt cipőt szoktam húzni, hogy könnyebben le tudjak szállni a pihenőkkor. Illetve nem árt sietni a mosdóba sem. :D


Őrület mennyien szoktak sorban állni. :/

2014. júl. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!