Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, (lányok) szerintetek mi...

Fiúk, (lányok) szerintetek mi a jobb: ha egy lány divatosan (csinosan) vagy egyedien (személyiségéhez) próbál öltözködni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 12:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én igyekszem divatosan, csinosan szoktam öltözködni, és mindennap kapok bókokat, de úgy érzem, hogy a csinos, nőies ruhák nem illenek a személyiségemhez...:(
2014. júl. 7. 12:24
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan amiatt jobb, ha a személyiségedhez jobban passzoló stílus szerint öltözöl, mert úgy jobban éreznéd magad. Ha szeretnél nőies lenni, még mindig keverheted a stílusokat.
2014. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát nyilván az egyedi, ami illik hozzád. Mindenki azt hord amit akar, de véleményem szerint gáz ha vki annyira ragaszkodik a divathoz.
2014. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazad van!:)

Engem tinédzser koromban anyukám mindig biztatott, hogy nőiesen és csinosan öltözködjek (már-már szélsőségesen nőiesen) és amikor felpróbálok egy kicsit fiúsabb szabású ruhát azt mondja nem áll jól és mindig elbizonytalanodom, meg hát mindenhol csak azt hallani, hogy a fiúk is inkább a csinos, nőies lányokat nézik meg.:(:)

2014. júl. 7. 12:31
 5/11 anonim ***** válasza:

12:30 vagyok, 14 éves koromig én is divatosan, lányosan próbáltam öltözködni, majd 15 évesen bejött a fekete korszakom (a mai napig tart), soha nem érdekelt, hogy tetszik e a fiúknak vagy sem. 16 évesen elkezdtem férfi pólókba járni, amik szintén feketék voltak, kb semmi nőiesség nem volt bennem, viszont a jelenlegi barátommal akkor jöttünk össze, és tudtam, hogy önmagamért szeret, nem pedig hogy milyen ruháim vannak. Azóta már visszatértem a nőiesebb ruhákra (nem szoknya :D), de azok is csak feketék/fehérek/szürkék/esetleg kékek.

18/L

2014. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyedien, abban biztos jobban érzi magát, a kisugárzása is jobb lesz :)
2014. júl. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy aki alapból jól néz ki, az mindegy mit vesz fel, aki pedig nem olyan szép, annál pedig nem az érdekel mit vesz föl, hanem a személyisége. Én azt veszem észre aki csak a külsőre hajt, az elég beképzelt és csak arra megy rá,hogy jól nézzen ki és lesajnálja aki nem annyira divatos. Én nagyon nem bírom az ilyen embereket. A ruha úgy is lekerül a nap végén, szóval inkább egyedinek kellene lennie, de ez elég ritka,mert mindenki a másikat utánozza szinte.
2014. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, én is próbálkoztam már így erőltetetten nőiesen öltözni, de csak alkalmakra szeretem, úgy amúgy nem. Ettől a vintage stílustól meg egyenesen a hideg ráz, az ilyen romantikus dolgoktól:D Találtam nemrég egy csajt a neten, egy híres modell, na az ő stílusa számomra a mennyország, én is hasonló ruhákat hordok, és ő 20 éves, én pedig 21. Egyébként meghatározott stílusom nincs, több irányzatból is vannak dolgok, amiket kedvelek, szóval hol így, hol úgy öltözködök:D Lényegében az a legjobb, ami a személyiségedhez passzol, csak annyi a lényeg hogy túlzásokba nem érdemes esni, tehát azt sosem szabad elfelejteni, hogy nők vagyunk. Nem tudom jobban megfogalmazni:DD
2014. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én rock :)

És nagyon szeretem a stílust és a zenét is :)

És hidd el megnéznek sőt egy lány olyan utálkozó arccal meredt rám a vonaton, hogy csak néztem :D

2014. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem érdekelt a divat, a nőies dolgok meg még annyira sem. Azt hordom, ami tetszik és ami kényelmes és az adott célnak megfelel. Van elegáns ruhám is persze, amit felveszek egy adott alkalomra, de általában nem hordok szoknyát. Van pár, de azok sem a megszokott nőiesek, amik minden kirakatban lógnak, hanem lazábbak.

Attól meg a falra mászok, mikor egy lány beöltözik "csinibe", hogy tetsszen a "pasiknak"... Normális férfi úgysem azt nézi, hanem hogy miről lehet beszélgetni egy lánnyal és milyen a személyisége. Én úgy vettem észre eddig, hogy a férfiaknak nem divatbabák kellenek (azok csak max. éjszakára).

A kérdésre válaszolva: felőlem aztán mindenki úgy öltözik, ahogy akar. Ha divatosan, hát akkor úgy, nekem úgysem tűnik fel, mert oly egyforma mind. Ha meg egyedien, akkor meg úgyis jó, szíve joga.

2014. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!