Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma találtam ezt a ruhát egy...

Ma találtam ezt a ruhát egy turiban. Egy buliba jó lesz? Mit gondoltok? Milyen cipőt vennétek fel hozzá, ha a magassarkú kilőve?

Figyelt kérdés
Saruval nem menne? [link]
2014. júl. 7. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen rövid ez a ruha?

Amúgy szerintem semmi extra, ha választasz hozzá szép színes kiegészítőket akkor buliba is oké.

Viszont a melltartóra vigyázz, válassz inkább feketét, és ha lehet pushup-osat.

Cipőnek pedig egy szép fekete szandál szerintem tökéletes lenne.

2014. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fekete melltartóval, és magas sarkúval kizárólag, kis fekete v fehér táska
2014. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szép ez a ruha és jól is áll rajtad. Nyilán csak véletlenül látszik ki a meltartó, így sikerült a kép. Bár, ha úgy érzed, hogy csúszkál és kikandikálhat, akkor a fekete melltartó nem lenne feltűnő, ha véletlenül elcsúszna a ruha. Szerintem igen, egy saruval jó lesz és tulajdonképpen bármilyen szín választhatsz. Ha buliba mész (nem valami hivatalos vagy elegáns helyre) akkor lehetnek akár élénk színű kiegészítők is, nem csak a fekete, fehér, arany, ezüst. Én mindenképpen valami színeset választanék mellé, nekem most nagyon tetszik a fekete-barack/pasztel rózsaszín együtt vagy a bézs.
2014. júl. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze! Vannak 5 centis sarkú cipők is, vagy belarinacipő, szandál, saru, csizma, bakancs, dorkó... :D Kiegészítőktől függ, hogy milyen cipő ilene hozzá, szerencsére a "kis feketéhez" bármilyen stílus passzol.
2014. júl. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

saruval tökéletes, én így járok munkába:)


26l

2014. júl. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor szerintem fekete sarut fogok felvenni hozzá + kiegészítők.

Igen,véletlenül látszik a melltartóm,és persze feketét fogok felvenni :)

A kép minősége miatt lehet nem látszik,de alul sima fekete ruha, rajta pedig az egészet bevonva egy csipkés rész, ami alul hosszabb,mint maga a ruha.

2014. júl. 7. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

én ezt venném fel hozzá:


cipő: [link] (ez egy kicsit feldobja, ebayről lehet rendelni, nekem is onnan van)


kiegészítők: [link] (ez a piros menne a cipőhöz, ilyenem nincs sajnos, de befogok szerezni :) )


táska: [link] (ez csak pirosban, mert igy nagyon hülyén néznél ki)

2014. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, drága! Csodás ember lehetsz! Szívből kívánom,hogy csak ilyenekben tudj járkálni,megérdemled <3
2014. szept. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!