Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy ilyen szandált és...

Vettem egy ilyen szandált és a lábujj közti résznél nagyon kényelmetlen?

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmi csak nem strasszos.mit lehet tenni,hogy a lábujjaim közt ne fájjon?sűrűn nem hordom,de ha már megvettek szó volna ha nem kéne kidobnom


2014. júl. 9. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem lesz kényelmesebb. Kemény, műanyag... Szerintem bírd ki, max tehetsz egy pici ragtapaszt a lábujjaid közé.
2014. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Ilyen szart minek veszel alapból?

Amúgy próbáld meg megreszelni picit, vagy melegítsd fel a gumi részét és nyomködd össze, kb ennyit tehetsz

2014. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

tapaszt tettem már ugyan olyan volt

azért vettem ilyet,mert ez volt az egyetlen normális kinézetű szandál a városban.a többi mind öregasszonyos volt

2014. júl. 9. 13:29
 4/13 anonim ***** válasza:
ohh most mindenkibek ilyen van a lábán, szóval ha valaki mást látaz, megkérdezed.
2014. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
senki lábán nem láttam ilyet.nekem viszont a szinemhez megy ezért tetszett meg
2014. júl. 9. 13:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni. Hord gyakrabban. Nekem is van lábujj közim, bár nem ilyen, mint ez. Azt is észrevettem, hogy ha meleg van, akkor "puhább". Ha hűvösebb, akkor kényelmetlenebb. Meg nyár elején olyan kényelmetlennek érzem, aztán egy idő után már nem is értem, hogy mi volt kényelmetlen benne.

A ragtapaszt megpróbálhatod, jó ötlet.

2014. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is be kell törni. Én is gumis szandált vettem, holnap veszem fel először és egy kicsit félek hogy ugyanez lesz.
2014. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Puha ruhaanyagot kell tenni a lábujj közti részre és kész.
2014. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
ez a puha ruhaanyagos ötlet tetszik.köszönöm
2014. júl. 9. 23:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első napokban nekem is nagyon fájt tőle a lábam, lett egy hólyagom is,de elmúlt.Azóta nem sért fel és nem fáj.Meg kell szokni, és utána már jobb.
2014. júl. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!