Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg csak a bokszer egészsé...

Tényleg csak a bokszer egészséges? Mert nekem az kényelmetlen, most ilyen normál alsóban a lában közé teszem a nemi szerveim?

Figyelt kérdés
De a bokszerban saját utat jár be, és az nagyon zavaró. Meg koncertre mentem egyszer rövidnadrágban alsó nélkül, kicsit kábán, és kiakarták vetetni a deót a zsebebből. Hogy lehet ez kezelni? Én ott hagytam őket inkább, mint hogy magyarázkodjam.
2014. máj. 20. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
WTF? A lábad KÖZÉ rakod? Hogy? Hátrahajtod, mint a Californication-ben?
2014. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nem nézem azt a sorozatot és miért lenne fake?


A herém alá hajtom, hogy tenném máshogy a lában közé? Egyáltalán, hogy hordanám máshogy mert alapban elég nagy, mondjuk nem sokat nő. Ha merevedni kezd, és így nem ér el a s*gglukamig, mert akkor már el kellene vonulnom, vagy terelnem a figyelmem az erotikus gondolatokról, mert fájni kezd és előre akar jönni. A reggeli merevedés fájdalmas alsóban, ezért az megelőzöm de az itt lehet (18+os) én meg 16 leszek.

2014. máj. 20. 16:37
 3/18 A kérdező kommentje:

Jó herém nagyon része és a péniszem kisebb része sincs a lában közt, de a hosszának zöme igen, az alsó tartja ott.


Nem értem az értetlenkedést.

2014. máj. 20. 16:38
 4/18 A kérdező kommentje:
Van "vér" meg "hús" - enyém utóbbi, ennyi. Ez EÜ, és urológustól kellene megkérdeznem - tudom -, de oda nem akarok menni. Állítólag ott a dokik nyúlkálnak, és én a csak a barátnőmnek hagyom megfogni 4 vagy 5 éves koromban foghatott meg anyám is ott lent utoljára.
2014. máj. 20. 16:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Tényleg csak a bokszer egészséges, mert nekem az kényelmetlen, most ilyen normál alsóban a lában közé teszem a nemi szerveim? De a bokszerban saját utat jár be, és az nagyon zavaró. Meg koncertre mentem egyszer rövidnadrágban alsó nélkül, kicsit kábán, és kiakarták vetetni a deót a zsebebből. Hogy lehet ez kezelni? Én ott hagytam őket inkább, mint hogy magyarázkodjam.
2014. máj. 20. 16:43
 6/18 A kérdező kommentje:
És mit csinálnak amúgy ott???
2014. máj. 20. 16:44
 7/18 A kérdező kommentje:
6-os a ma 16:27-esnek.
2014. máj. 20. 16:45
 8/18 anonim ***** válasza:

Ember, szófosásod van?


A helyedben a "hajtogatás" miatt aggódnék jobban, nem pedig a nadrág fazonja miatt. Még belegondolni is fáj.

2014. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A behajtás nekem nem fáj. De bokszert kaptam és kényelmetlen, még itthon is. De az tényleg fájna, ha újra normál alsó viselése - főleg feszes nadrágot ezért sem hordok - akarna felállni, mondjuk vettem már le így az alsóm, :S


Amúgy tényleg nem tudom mihez kezdjek most. Ez már baj?

2014. máj. 20. 17:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyszer felfele hajtva viselni, ahogy mások szokták.
2014. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!