Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Most én kérdeznék nagyobb...

Most én kérdeznék nagyobb ruhákról?

Figyelt kérdés

Azt látom,tapasztalom,hogy nem én vagyok az egyedüli D-s mellű nő,de rajtam semmi nem áll jól,de persze tudom is,hogy miért! Van 10-15 kg súlyfeleslegem és a legtöbb a hasamon,ami miatt még mindig 6-7 hós terhesnek nézek ki.

Emiatt nadrágot és felsőt sem tudok venni.

Elkezdtem mozogni,tenni ellene,de a ruha még akkor is egy darabig probléma,hogy mégis milyet és hol?!A nagy méretek,amik elfogadhatóan néznek ki,nagyon drágák. Se pénzem se kedvem nincs ilyeneket venni,hisz célom,hogy kisebb legyek centiben. A nagy melleim miatt minden ruha,ami nem feszülős,olyan,mint a sátor,ami meg feszülős,nagyon nem jók a hurkák végett. A hasam a legnagyobb probléma,mint írtam,mert nadrágot végképp nem találok. Ami mindenhol jó,az tutira hurkát csinál.Ami meg hasban jó,az meg alul nagyon bő. Sajnos ilyen gatyám van most is,ami nem szorított deréktájt,magasított,de viszont combban nagyon bő.Ráadásul a 152 cm-vel így is mindig hosszúak a nadrágok. Így már vásárolni sem merek,de viszont ruhám meg nincs...

Van vmi jó tippetek?

152 cm-hez 68 kg vagyok :(


2014. júl. 10. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha úgyis fogyni akarsz, keresgélj a turiban. Ott a fazonok is kicsit mások mint üzletben. A rendes üzletekben szinte egyformák a cuccok (amik idén egyértelműen nem kedveznek az olyan alkatúaknak mint te), turiban lehet találni pár éves holmikat amiknek értelmesebb a szabása. Mivel remélhetőleg úgyis csak egy pár hónapig fogod hordani, így jó is hogy nem kell sokat kiadnod értük.


Mivel most úgyis nyár van, vagy szoknyát ajánlok, vagy leggingset rendes szabású tunikával (V nyakú, mell alatt gumis vagy megkötős, NEM az amit a My77-ben meg a piacon most lehet kapni).

2014. júl. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!