Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Július közepén megyek Görögors...

Július közepén megyek Görögországba és ott elmegyek a Meteorákhoz, milyen öltözékben kell, kényelmes menni ide kirándulni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 16:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire van ott hűvös,mégis csak elég magasan van,de úgy hallottam hölgyeknek a templomba csak hosszú szoknyában engedélyezett a bejárás,ez hogy van?A hosszú gyalogútra kényelmes lehet egy papucs vagy kell a sportcipő,illetve a hőmérséklet miatt is kérdezem?
2014. júl. 11. 16:21
 2/4 anonim ***** válasza:
A meteorak bejarataig fel lehet menni jarmuvel, szoval nem kell sokat gyalogolni ezert akar a papucs is okes lehet, vagy ami szamodra kenyelmes. Hideg az nem lesz (esetleg ha rossz ido van). Oltozek pedig ami szamodra kenyelmes, mert ugyis adnak ott szoknyat es kendoket, amit az oltozekedre kell majd ravedd.
2014. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én farmer szoknyában, flip flop papucsban és trikóban voltam. :D Nincs hideg egyáltalán, csak egy kicsit jobban fúj a szél.
2014. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hűvös? :)) Dehogy! Majdnem melegebb volt, mint "lent"! Tikkasztó kánikula! Rövid gatyában mentem és topban és papucsban (nyugodtan lehet papucs, mert sokáig felvisznek, onnan csak lépcsők vannak jóformán), de elviselhetetlen volt a hőség. Egyáltalán nincs hőmérsékletbeli különbség a magasság miatt :) Ráadásul a templomban kapsz hosszú megkötős lepelt a lábadra bokáig. De legalább a falakon belül kellemesebb az idő.
2014. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!