Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyi pénzt vigyek Görögorszá...

Mennyi pénzt vigyek Görögországba 10 napra? Ft-ban kérdezném. A barátommal és még pár baráttal megyünk, én nem tervezek túl nagy alkohol fogyasztást, szóval az alap napi szükségletek kaja vízre értem

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én 75 000-et vittem és maradt 10 000
2014. júl. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, lemaradt hogy szintén 10 nap, szintén görögo, szintén barátokkal. Bár csak piára és ételre költöttem ott.
2014. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 yakumo18 ***** válasza:
Ez attól is függ hogy melyik faluba mentek majd :) Esetleg tudsz pontosítani ?
2014. júl. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Paralia, nem tudom ezzel mennyit mondtam :D
2014. júl. 22. 16:58
 5/6 yakumo18 ***** válasza:
72%

Sokat :D Ott tavaly voltam.

Oda nem kell horribilis összeg. Gyros 2 euro, jó tömött.

Souvlaki is van már annyitól. Van egy Lidl is településen. Kb. ugyan olyan ár van ott mint itthon. Szóval italt, kaját ott olcsón belehet szerezni.


Ha esetleg volna még kérdésed bármiről, akkor csak nyugodtan.

2014. júl. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ;)

A szórakozóhelyekről tudsz valamit mondani? A GOLD-ról hallottam hogy az jó. Nem túl drága? Milyen clubok vannak ott? Ahova 16 éveseket is beengednek? Mert jön velünk egy csaj is aki 16, bár többnek látszik

2014. júl. 22. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!