Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék rocker lenni?

Hogyan tudnék rocker lenni?

Figyelt kérdés
Tudom, számtalan ilyen jellegű kérdést tettek már fel. Mivel imádom a rock zenét, ezért úgy gondoltam, h kívül is megfogom mutatni, hogy ezt a stílust szeretem:)A gond csak az lenne h kövér vagyok(nem ilyen 100 kilós), de teszek is érte, szóval a kérdésem, h ilyen testalkattal milyen ruhákat érdemes felvennem, hogy mindenkinek leessen h én a rockot szeretem?:) a válaszokat előre is köszönöm, és bocsánat a hosszú sorok miatt:)) (aki akar, akár privátban is adhat tanácsot)
2014. júl. 12. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? kb. 20 éves korig számít....utána már kutyát nem érdekel, hogy öltözöl. én 38 vagyok, mindig is rockzenét szerettem, sose öltöztem úgy. nem az a lényeg, ugyanis...
2014. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
15 leszek 2-3 hét múlva
2014. júl. 12. 09:15
 3/6 anonim válasza:
fekete nadrag, zenekaros polok (lehet csinaltatni,rendelni,vagy vmi jo kis rocker boltot felkeresel), tornacipo,bakkancs,szegecses karkoto...nemertem, ha rockot hallgatsz tudod hogy neznek ki, nem?
2014. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Neee! Komolyan, nem vagy te igazi rocker, ne kerd masok segitseget, mint a divatrockerek... Mar megbocsass, de Te is annak tunsz nekem. Mellekesen nezd meg, hogy, hogyan oltoznek a kedvenc egyuttesednek a tagjai...
2014. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A rockerek pont úgy öltöznek ahogy nekik tetszik... tedd ezt te is.

Én lány vagyok, általában fekete szoknyát és fűzőt vagy csíkos topot vagy valami passzos felsőt hordok. Nagyrészt sötét színekben, de van másfajta is, és nem csak fekete.

Egy jótanács: semmiképp ne bandás, bő cuccokban járj, az elég ciki, főleg a túlsúlyos embereken.

2014. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy a csajok még egy 3 méteres bottal se legyenek hajlandóak megpiszkálni, akkor kezdj el bandás pólót, kapucnis pulcsit, fekete nadrágot, szegecses karkötőt hordani és hosszú hajat növeszteni.

Egyéb esetben hallgass Négyeskére, nézd meg hogy öltöznek a kedvenc bandáid tagjai, valószínűleg jó lesz inspirációnak. Esetleg külföldi alternatív ruházati boltok weboldalain is nézelődhetnél.

De alapvetően azzal kellene kezdeni, hogy kitalálod, mi áll jól az testalkatodon (ez viszont teljesen univerzális, akár páwa is lehetnél) és olyan fazonú cuccokat szedsz össze, lehetőleg "rockos" kivitelben.


Mondok példát (lány vagyok, a gebe fajtából): az egyik kedvenc nyári ruhadarabom egy sötétszürke ujjatlan póló, rajta feketével egy anatómiailag pontos csontváz. Csinos is, kényelmes is, magamhoz képest még visszafogott is :D, de az is látszik rajta, hogy nem Justin Bieberen szocializálódtam.

2014. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!