Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hpgy öltözzek divatosan, de...

Hpgy öltözzek divatosan, de rockerként ha kövér vagyok? 17/L

Figyelt kérdés

Szeptembertől sulit váltok és tiszta lappal akarok kezdeni.

Homokóra alakom van,de kövér vagyok ezért mindig nehezen öltözködtem.Rocker vagyok,mindig is az voltam és elég fiús stílusom volt eddig,de mikor ideje volt változni.Elkezdtem csajosabban öltözni,viszont átestem a túloldalra,mert csini helyett ribi lett a stílusom.

Tanácsot kérnek hogy hogyan legyek csini és csajos de mégis látszon hogy rocker vagyok.



2014. júl. 7. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A rockerek, nem a divat szerint öltözködnek!;) Öltözz,úgy,ahogy eddig.! Aki szeret,úgy fog elfogadni!
2014. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Hordj magaddal egy táblát, amire kíirod, hogy "Rokker vagyok, parasztok!".
2014. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kövér vagy miért nem fogysz le? Szeptemberig elég sokat le lehet adni, ha diétázol és mozogsz eleget mellé. Ez többet számít mint az ahogyan öltözködsz. Arra csak azt tudom mondani hogy öltözz úgy ahogy tetszik és jól érzed magad.
2014. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék néhány jól szabott farmert és farmerszoknyát, meg sima fekete felsőkből olyanokat, amik jól állnak és ezekre varratnék/nyomtatnék olyan motívumokat, amikkel kifejezem a zenei ízlésemet.
2014. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok otthon a rockerek öltözködési stílusában, szóval bocsi, ha hülységeket írok!:)

Szerintem hordhatsz farmernadrágokat, kéket, szürkét, feketét. Van tök sok színes nadrág is, de az ilyen élénk korall meg zöld, sárga színek gondolom nem a bejövősek, esetleg bordó vagy valami bézses-homok szín. Pólókat húzhatsz és szerintem azok lehetnek színesek nem csak feketék, főleg, ha a nadrágod sötét. Hangszeres, bandás pólókat is lehet kapni, bár nem tudom, hol, de a neten tuti, hogy lehet rendelni. Vagy ahogy előttem írták csináltathatod is, bár nem tudom mennyibe kerülne. Én nem vagyok rocker, de a helyedben ugyanúgy színes, lányos ruhákban járnék és inkább a kiegészítőkkel hangsúlyoznám az ízlésem. Bakancs, szegecses cipő, szandál, karkötő, öv. Van barátnőm, aki dögcédulát meg pengét hord a nyakában nyakláncként. Valami "rockos":) medált kereshetsz nyakláncra esetleg. Bőrkabát. Az ilyesmi egyébként szerintem divatos is, több lányon is láttam már ilyeneket, hogy csajosan öltöznek fel (ruha, szoknya például) és mellé ilyen cuccokat vesznek fel.

2014. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a tornacipőre szavazok, évek óta azokba járok. Nadrág az fekete, kék, szürke farmer. Felső az póló vagy hosszúujjú ami vagy fekete, fehér vagy szürke és feliratos. Pulcsi az fekete és kapucnis.Kiegészítőknek meg szegecses öv, karkötők. Ja és a sulis táskámat tele írogattam együttesek nevével :D
2014. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket:)

Egyébként azért szeretnék máshogy öltözni,mert most nemigazán nőies/csinos a stíluspm.

A fogyással kapcsolatban pedig annyit hogy már így is fogytam,de dolgozom rajta.Szeptemberig nem biztos hogy vékony leszek...

Nameg új suli,új élet..nem szeretnék ugyanúgy öltözködni mint eddig.

Esetleg tanévnyitóra tudtok ajánlani valami összeállítást?

2014. júl. 7. 20:36
 8/12 anonim ***** válasza:

5# vagyok

Nálunk sulis ünnepségeken, eseményeken kötelező a matrózblúz, fekete szoknya és cipő. Nem tudom nálatok ez, hogyan működik. Esetleg felvehetsz valamilyen bőrbetétes szoknyát vagy, aminek cipzár van a hátulján/oldalán és valami fekete cipőt amin van valami fémes díszítés mellé. Az ékszereket már korábban is írtam, bár szerintem azért évnyitóra/eseményekre nem kellenek, de suliba simán.

2014. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát az új suliban nemtudom mi a szabály,szerintem a teljes feketével nem lőhetek mellé.

A kiegészítőket eddig is viseltem/imádtam:)

Kőszi mindenkinek a segítséget:))

2014. júl. 7. 21:17
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ, mennyire vagy kövér. Nálunka suliban van egy rocker csaj, kb 10 kg plusz lehet rajta, de szerintem tök jól néz ki néha. :) Szoknyát szokott hordani tornacipővel és harisnyával, meg valami csipkés fölső, vagy fekete bőr leggings, a haját vörösre festi, sminknek meg fekete szemceruzát szokott használni.
2014. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!