Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ehhez a ruhához (kép lent)...

Ehhez a ruhához (kép lent) Fekete magassarkú cipőt, fekete bolerót (kép lent) felvehetek esküvőre? Illetve milyen kiegészítőt vegyek fel hozzá? (ékszer)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2014. júl. 14. 10:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy kis fekete borítéktáskám lenne
2014. júl. 14. 10:25
 2/15 anonim ***** válasza:
persze, felveheted
2014. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem néznék ki túl feketében? Csak polgári szertartásra vagyok hivatalos
2014. júl. 14. 10:33
 4/15 anonim ***** válasza:
Rózsaszín a felső, szóval nem hiszem. Ha teljesen feketében lennél, akkor esetleg.
2014. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Esetleg ha találnék színben harmonizáló cipót akkor mehet még a fekete boleró fekete kis táskával? (esetleg rózsaszín karkötő nyaklánc)
2014. júl. 14. 10:58
 6/15 A kérdező kommentje:
vagy borítéktáska is ilyen rózsaszínesebb ( ha találok színbena cipőhőz illőt) (sose voltam még esküvőn)
2014. júl. 14. 11:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt pl felveheted egy nude színű cipővel is és akkor a táska is lehet az. Ékszert hanyagolnám, bár nem tudom, hogy az az öv a ruhán a ruhához van, vagy le lehet venni. Ha szolidabb lenne az öv, pl fekete csatja lenne, akkor arany bizsukat ajánlanék, de így még egy sima nyakláncot is túlzásnak éreznék.
2014. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nude cipőm van, az is elegánsabb magassarkú, akkor olyan színű táskát keresek hozzá. Attól még maradhat a fekete boleró? (illetve az kell nagyon a polgári szertartásra?)
2014. júl. 14. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Felvehetsz hozzá nyugodtan fekete kiegészítőket, de biztos nincs elegánsabb ruhád? Ez a ruha annyira rikítóan közönséges, ilyen "panelház szépe" bulira való, nem esküvőre.
2014. júl. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igazából a bolerót el is hagyhatod, én pl csak templomba venném fel ehhez a ruhához, de ott is csak tiszteletből. Polgárin elhagyhatod.
2014. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!