Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lány stílusáról, aki állandóan latex cicanacit hord önmagában, valami fehér pufi sportcipő szerűséggel?

Figyelt kérdés

Szerintem rettentő ízléstelen ízléstelen és gagyi :D De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is :D Amúgy a sportcipőt tényleg úgy értsétek ahogy van, gondolom most menő a tinicsajok körében a futócipő szerűség, de ebben az összeállításban is összeillik?

Köszi előre is :)



2014. júl. 16. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hosszú felsővel hordja, akkor mindenképpen közönséges. Ha igen, akkor is necces, mert a latex "csajossága" nehezen passzol az edzőcipő sportosságához... de el tudok képzelni olyan szettet, amiben akár még passzolnak is (vmi Rita Ora-szerű urban dologra gondolok, sok fehér ruhadarabbal), még ha nem is az én stílusom.
2014. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hosszú felsővel hordja :D Ahogy ránézek, annyira elütnek egymástól, hogy szinte ordít :S Mégis minden héten más pasival kavar. Nem hiszem, hogy ez jó dolog, nem azért mondom :D Csak minek legyünk, mi, lányok ízlésesek, ha a fiúknak tökmindegy mennyire össze nem illő ruhákat hordunk? Vagy tényleg csak egymásnak öltözködünk ízlésesen? :D
2014. júl. 16. 12:04
 3/12 A kérdező kommentje:
(Mondjuk szerintem a latex leggings alapból ízléstelen, de ez csak az én véleményem :P 15 évesen még nem kell hogy az embernek legyen ízlése )
2014. júl. 16. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Ő így érzi jól magát. Arra, hogy ennyire nem tetszik, egy megoldás van: Véletlenül se vegyél fel ilyen összeállítást. Amíg ez nem történik meg, neked semmi bajod nem lesz belőle, rólad senki nem gondol semmit. Felesleges időt pazarolnod rá, mert semmi közöd hozzá, mit vesz fel.


Egyébként szerintem össze tud illeni, ha nem egy extra elegáns blúzt vesz fel hozzá meg kis kézitáskát (bár divatbemutatók első soraiban olyat is lát manapság az ember). Mostanában bírom azt a kinézetet, hogy fehér Nike Air Force meg valami fekete miniruha. Nyilván nem az Oscar díjátadóra, de szerintem a mindennapokra simán.

2014. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A pasiknak gondolom, azért tetszik, mert bámulhatják a fenekét, mivel tapadós és rövid felsővel veszi fel.

De úgy általában is a férfiak azt nézik meg, ami feltűnő.

Most én is sokakat látok tapadós naci + ormótlan sportcipő kombinációban. Gondolom, az a divat :S Nekem sem tetszik :)

2014. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem zavar, hordja felőlem, úgyis fiatal még :D Csak kíváncsi voltam, tényleg olyan szedett-vedett ahogy gondolom vagy én tévedek...

2., nem blúzzal hordja, hanem pólóval meg kapucnis pulcsival

2014. júl. 16. 13:43
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


Na, kb úgy mint a képen az első lány.

2014. júl. 16. 13:48
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Nekem tetszik, nagyon bejön a latex leggings még rövid felsővel is, ha egyébként formás a leányzó. :) Engem nem zavar ha látom a popsit. :) Mondjuk én már nem a 15 évesekre hajtok, hanem inkább a huszonévesekre, persze ez a latexnaci szempontjából mindegy, mert kortól függetlenül nagyon szexi. Az alkat a lényeg, mert a formás csajokon mutat jól, akiknek van mit kihangsúlyozni. :)
2014. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést róla írhatták ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka..


Aki így öltözködik, azt nem veszi komolyan senki, azért van minden héten mással.

2014. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sportcipővel nem tetszik,amúgy nagyon nőcis.
2014. júl. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!