Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nőket nem zavarja, nem...

A nőket nem zavarja, nem kellemetlen nekik, hogy állandóan a melleiket bámulják a férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért öltöznek fel ennyire lengén?
2014. jún. 29. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mert kva meleg van?

Egyébként, ha valakinek nagy melle van, akkor magasan záródó felsőben is ugyanúgy bámulja a férfiak idétlenebbik fele, akkor meg már miért süljenek meg?

2014. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Első válasz fail. Nehogymár attól legyen meleged, hogy eltakarja a felsőrész a melledet. Nem, azért rakod ki, hogy megnézzék, ne takarózzatok már folyton a meleggel. Ennyi erővel a férfiak is hordjanak teljes mellkast szabadon hagyó felsőket, mert nehogy megsüljenek... Nem gond amúgy, mutogasd bátran (ha szép) de akkor ne add elő a szemérmetes úrikisasszonyt.
2014. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

2-es,

a te hozzászólásod fail. Nem teszem ki, mert nincs mit. ;)

2014. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagy mellem van (90c), vékony vagyok, szőke, és kékes napszemüvegem van. Ma egy ujjatlan (nem dekoltázsos!!!) jellegtelen passzos top+ egy jellegtelen miniszoknya volt rajtam.


Mert kkkk meleg van!!!! 31 fok!!! Mi az, hogy miért öltöznek ennyire lengén? Ha nincs kinn a mellem (soha nincs kinn), akkoris bámulják, mert nagyon látszik ruhában is.:)


Amúgy a bámulást az elmúlt 14 évben megszoktam, nem zavar. Általában napszemi fel, zene be a fülembe és uzsgyi, max röhögök rajta, hogy bámulnak.


Ami rossz, hogy megszólítanak, hozzámérnek, a boltban beszélgetést kezdeményeznek idegen fiatal férfiak. Na EZT viszont gyűlölöm. :)


27N

2014. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet nem bámulják, mert kicsi, de ha valaki odapillant nem zavar.
2014. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
4-es: komolyan nem értem. Ugyanilyen alkatom van kb, 75F mellem, sose szólított még le senki, és nekem se tűnt fel hogy a mellemet bámulnák. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, átlagos csaj óriási mellekkel (amiket sose teszek ki).
2014. jún. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 pinkpancser ***** válasza:

Mi pasik, így vagyunk programozva. Ha valami szép, akkor megnézzük, tehát ha valaki ottfelejti a szemét, azt szavak nélküli bóknak is vehetitek!

És nem igaz, hogy folyton a nők melleit bámuljuk! Megnézzük a popsit is :)

2014. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"4-es: komolyan nem értem. Ugyanilyen alkatom van kb, 75F mellem, sose szólított még le senki, és nekem se tűnt fel hogy a mellemet bámulnák. Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, átlagos csaj óriási mellekkel (amiket sose teszek ki)."


Más tényezők is lehetnek. Pl. én 26 vagyok, szőke. te lehet nem ennyi vagy, és nem szőke. vagy nem Bp belvárosában járkálsz. Vagy bármi lehet a különbség köztünk, ami ezt indokolja:)

2014. jún. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem zavar, sőt meg szoktam nézni más nőket is.

Kell az összehasonlítási alap :D

2014. júl. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!