Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divat lesz még 2008 őszén,...

Divat lesz még 2008 őszén, telén a csőnadrág? Érdemes vennem ilyen farmert?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a plázába és megnézed hogy mi az új trend. Egyébként sztem divat még.
2008. aug. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Húsz éve is divat volt, pont úgy mint a hagymaszoknya, amit mostanában látok a nőkön!

Legfeljebb elteszed a gyerekednek!

:)

2008. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Leáldozóban a csőnadrág ideje, de ez nem jelenti azt, hogy két-három év múlva nem fog visszajönni...

Most télen az egyenes szárú fog menni, jövő tavaszra pedig jönnek vissza a trapézok - az én legnagyobb örömömre! :)

2008. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem az lesz mivel mindenki olyan ruhát vesz fel ami neki tetszik!ha neked pl a csőnadrág tetszik de nem az lesz akkor a "divat"szerintem akkor is fel lehet venni!nekem is inkább a csőnadrágok tetszenek am is csak olyanokat veszek fel szóval engem nem izgat majd ha a trapéz nadrágok lesznek a divat ha én a cső nadrágba érzem jól magam nem mindig a divat a jó egyes embereknek mindenkinem megkel találni a maga stílusát!:)
2008. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem azt vegyél ami tetszik, a divat hülyeség, mindenki ugyanabban jár, nem tudom mi a jó ebben... semmi egyéniség nincs az ilyenekben.
2008. aug. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Jaj nem mondod komolyan, hogy a divat után akarsz rohangálni.....Mi lenne, ha a saját egyéniséget után öltözködnél.?
2008. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
65%
NE VEGYÉL!
2008. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha jól áll, és tetszik, akkor IGEN
2008. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
En szeretem a csonadragokat, en biztosan olyat fogok venni, attol fuggetlenul, hogy divatos lesz-e vagy nem. Szerintem a divat elegge butasag, azok a csajok (vagy nem csak csajok, hanem pasik is) akik a divatnak megfeleloen oltoznek elegge egyformak es nincs is sajat stilusuk, mindig azt veszik fel, amit a divat diktal...
2008. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyár elején hallottam, hogy újra divatba jön a trapéz. szerintem ez alkattól függ, hogy mi áll neked jól, vagy hogy miben érzed jól magad.
2008. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!