Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (sürgős! )

Figyelt kérdés

Nem szeretek strandon fürdőbugyit hordani,ezért beszereztem egy női fürdőnadrágot.Ilyen szörfös-rövidnadrág féle... nem kifejezetten fürdőnadrág volt a megnevezése,de olyan anyaga van,s a kinézete is olyan.

Tehát a kérdésem az,hogy nem fognak idiótának nézni,amiért ebben megyek be a vízbe?Pl. egy élményfürdőben,vagy ha csak a Balatonról is van szó.Ja,és lány vagyok,ha valakinek ez nem lenne tiszta. :)



2014. júl. 17. 16:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is hordtam azt egy időben. Szerintem ha nem elütő mintás a bikini felsődtől akkor jól néz ki, engem sose néztek meg benne. Tényleg kényelmes!
2014. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Színében abszolút passzol az egyik bikinifelsőmhöz,mintájában pedig...hát,nem néz ki rosszul,bár az egyszínű jobb lett volna.A bikinifelsőm ilyen tengerészcsíkos,az alsó pedig ilyen trópusi virágos.

2014. júl. 17. 16:56
 3/19 A kérdező kommentje:
Nagyon elüt egymástól ez a két minta?Mert színben teljes mértékben passzolós. :)
2014. júl. 17. 16:57
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy leírtad, nem nézhet ki valami jól:(
2014. júl. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
:(
2014. júl. 17. 17:47
 6/19 A kérdező kommentje:

[link]

Vettem a fáradtságot,és lefényképeztem. :)

2014. júl. 17. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
nem annyira rossz együtt, de jobb lenne ha az egyik egyszínű lenne... nincs egy fehér/fekete bikinifelsőd?
2014. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nincs. :( Mindenképp szeretnék beszerezni egyet majd.Van még egy pöttyös,de az már tényleg furán néz ki vele,ráadásul sötétebb kék is,színben sem passzol.

Ízlésficamosnak fognak nézni...? :C :'D

2014. júl. 17. 18:06
 9/19 anonim válasza:
Egyáltalán nem fognak idiótának nézni!!! :) Az ilyen gatyák nagy jól néznek ki!!! :)
2014. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Már nem a nadrág miatt aggódom,hanem a minták párosítása miatt. :'D
2014. júl. 17. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!