Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? (sürgős! )

Figyelt kérdés

Nem szeretek strandon fürdőbugyit hordani,ezért beszereztem egy női fürdőnadrágot.Ilyen szörfös-rövidnadrág féle... nem kifejezetten fürdőnadrág volt a megnevezése,de olyan anyaga van,s a kinézete is olyan.

Tehát a kérdésem az,hogy nem fognak idiótának nézni,amiért ebben megyek be a vízbe?Pl. egy élményfürdőben,vagy ha csak a Balatonról is van szó.Ja,és lány vagyok,ha valakinek ez nem lenne tiszta. :)



2014. júl. 17. 16:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen bikinim van (csíkos) de nekem meg a felső részével van a baj.

Szerintem tojd le mások véleményét, ameddig nem tudsz venni sima egyszínű felsőt, addig az tökéletes.

2014. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Mi a bajod vele? :)

Köszi a választ. :)

Esetleg más emberek véleményét is szívesen fogadom,hogy ez a két minta még a jó ízlés határán belül van-e együtt kombinálva.

2014. júl. 17. 18:48
 13/19 A kérdező kommentje:
Valamint hogy esztétikus-e.
2014. júl. 17. 18:48
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem illenek egymáshoz :)

Hol vetted a fürdőnadrágot?

2014. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem illeszkedik rendesen. Az eggyel kisebb kicsi volt (lent is fent is). Már szét szedtem, varrtuk is,de sehogy sem áll.
2014. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,mindenkinek ment a zöld pacsi.

Ezt ilyen kirakodós boltban vettem,amik pl. a Balaton parton is vannak. :)

Értem. :( Hát kár.Én mondjuk szeretem,mert a színe is illik hozzám,valamint a formája is tetszik,és plusz pont,hogy ki van merevítve.

2014. júl. 17. 19:21
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz
2014. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgymond kiment már a divatból , régebben az volt , de senki se fog megnézni miatta , ne aggódj.
2014. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez a két minta valahogy sok együtt.
2014. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!