Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire jó az, hogy kb 4cm...

Mire jó az, hogy kb 4cm szivacsos fürdőruhát/melltartót vesznek fel a lányok?

Figyelt kérdés
Ma láttam a New Yorkerben egy messziről szexinek tűnő bininit, de a felső része annyira szívacsos volt, hogy semmi nem férne bele. A B-kosaras, kb egy fiú mellét is nőiessé tette volna, a D kosaarsba pedig egy Bkosaras lány cicije is túl nagy lett volna. Ez mire jó? A nagyobb mellű (nem széles háttal rendelkező) lányokra nem is gondolnak?
2014. júl. 17. 17:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
Én is lány vagyok de én nemhordok ilyet (= azért vesznek fel páran ilyet,hogy a fiúk jobban megnézzék őket. Ha nincs ott nekik semmi :D De én nemszorulok ilyenekre (= Nekem elég mosolyognom mert nemvagyok ego de nekem szép arcom van xD vagyis mindenki aztmondja. De nekik nincs elég önbizalmuk ezért rászorulnak, hogy a melleiket nézzék meg. Mikor nem is igaziak csak szivacs:D
2014. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De én inkább a melltartó/fürdőruhafelső gyártőkra haragszom úgymond. B kosaras lányoknak SE jó a D-s!!! Akkora a szivacs benne. nem a kisugárzásról volt szó most. :)
2014. júl. 17. 17:13
 3/11 anonim válasza:
0%
Ja értem. Hát mert nemhinnéd el de nagyon sokan vesznek olyanokat
2014. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Biztos, de ettől függetlenül gyárthatnának nagyobb mellű nőknek is ugyanolyan fazonban. Párom mutatta meg amúgy. :D Kérdezte tőlem, hogy ez transzfetitáknak van-e? :D
2014. júl. 17. 17:21
 5/11 anonim ***** válasza:
Szinte csak olyat árulnak. Nagy nehezen találtam sima háromszög alakút, de még abban is volt egy vékonyka szivacs. Régebben lehetett kapni olyat, ami olyan anyagból volt, mint az alsó rész. Nekem kis mellem van, és baromi hülyén néz ki rajta az olyan nagy szivacs, mert sehogy sem simul rám, természetellenesnek hat.
2014. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is vékony alakom van, hatalmas mellekkel. Intimissiben szinte csak kis (max C-kosaras melllkre lehet melltartót kapni). Ha háromszög alakút akarsz akkor néz szét Calzedoniaban és New Yorkerben, ott nagy kosár nincs. Épp hogy kosárban jó rám a 80D-s, pedig derékben 75kellene. Dehát 75F nincs.
2014. júl. 17. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Köszi a tippet!


Te meg szétnézhetnél itt, bár tudom, neten nem könnyű vásárolni, meg aztán a bonprix ruhák amúgy is gyakran nagyobbak, mint amire számítasz:


[link]

2014. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Netől nem szívesen vásárolok ruhát. :S Te rendeltél már innnen, ha igen akkor elégedett voltál? :)
2014. júl. 17. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért mert a fast fashion boltok a deszka tinikre, lányokra alapoznak. Ha jó fürdőruhát akarsz venni, akkor a Triumph-be menj, igaz nagyon drága a fürdőruha, de évekig jó barátod lesz.
2014. júl. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eh ma felpróbáltam egy 75C-set, pedig kb D-s a méretem, csak hát nem igazodok ki én már ezeken, mikor melyik jó.. ebben is volt vagy egy kiló szivacs, nem mondom jó ha van benne tartás már ekkora méretnél, de ahogy az állt, azokkal az apró pántokkal.. ott is hagytam:D
2014. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!