Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15-25 évesek, Nálatok mi...

15-25 évesek, Nálatok mi számít igáényesnek, szépnek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Ha végig megyek az utcán meg nézznek, vannak akik le rÍbÍznek ( direkt Í) pedig szerintem semmi oko nincsen rá. Törődök maggammal, a megjelenésemmel. A hajam, sminkem, ruhám mindig szép, nem a sima póló farmer kombó. Hasonló ruha szetteket hordok : [link]


[link]


[link]


Műkörmöm van, mandula forma, voltmár műszempillám is.


Szerintem egy nő azért nő hogy ezt kihangsújozhassa, műkörme, műszempillája, műhaja lehessen.


Nálatok mi az igényes, és mi már a közönséges kategória?


VAnnak lányok akik vesznek egy táskát és adig hordják még szét nem megy, nem vagyak gazdag de valahogy erre még is tudok áldozni, mások mért nem( és olyanok is akik bőven meg tehetik) csak engem zavar hogy néhán nő,fiatal tini lány olyan ruhákat hord amit és dagonyázni sem vennék föl. Ha 10 percre leszaladoka boltba is kisminkelve szépruhában, reggel fölkelek zuhanyzok,fogat mosok és smink+ruha+haj.


Remélem érthető


2014. júl. 17. 23:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre. Másnak meg lehet, h ez nem annyira fontos, vagy kevesebb ráfordítással is vonzóak tudnak lenni. Nem vagyunk egyformák.
2014. júl. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod, elég baj ha nálad azt jelenti a nő, hogy műköröm, műszempilla, műhaj. Igényesség nem összekeverendő a túlsminkeltséggel és a túlságosan, természetellenesen felturbozótt külsővel. A természetes testi ápoltság az igényesség. Ehhez persze hozzátartozik az öltözik és a képek alapján ez teljesen rendben van. Lehet, hogy azokat a jelzőket a megjelenéseddel, vagyis a viselkedéseddel vívtad ki magadnak, de persze az is lehet, hogy csak féltékenyek voltak.
2014. júl. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagy baj van a buksiddal, ha azt hiszed, hogy műcuccoktól leszel igazi nő. A stílusoddal is már bajom van, most mi a sz@rt kéne csinálnom, hogy te kisminkelve mész le a boltba, 10 percre? Szerintem inkább szánalmas; ez azt jelenti, hogy a sok mű cucc nélkül - nagy valószínűséggel - még annyi önbizalmad sincs, hogy natúrban tipegj le. Egy IGAZI nő, smink, és a mű sz@rságaid nélkül is vonzó, vagy bájos. Amúgy szépen öltözködsz, örülök, hogy adsz magadra, de ne verd már erre ennyire a melled, és vegyél vissza az arcodból, mert még csak egy kis taknyos vagy.

L28

2014. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kedves utólsó ismersz tudod hogy viselkedem, attól még hogy 10 évvel idősebb vagy nem kell kioktatni, inkább te neked kéne vissza venni de rendesen
2014. júl. 17. 23:51
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Abból, ahogy írsz, sok minden kiderül ám.... :)
2014. júl. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Na és ezt deríteted ki? Gratulálok! El is tudnád mondani?
2014. júl. 18. 00:06
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Az igényesség egyik része az öltözködés, de vannak olyanok akik az az napi sminkjükben hajtják álomra a fejüket, majd reggel föl frissítik azt. Na ez nem igényes sőt gusztustalan . Konkrét lányokra gondolok, ha műszempillája nincs is de póthaja ami persze lószőrből van, meg kínais fölragasztható műkörme is. Nekem is van műkörmöm, póthajat persze normálisat szeretnék, volt már műszempillám normális hosszúságú kiakartam próbálni. Reggel mikor fölkelek nem indulok is sminkelek ha nem leviszem akutyámat, mert ezt ügye muszáj, majd tusolás, smink ,haj, ruha amit előzőnap össze válogattam. Te azért öltözködsz,sminkelsz így mert neked ez tetszik míg a "sima farmer pólósoknak az. Én is hasonlóan öltözök, és engem is ri.iztek már le, lehet féltékenység. Átérzem mert én úgy veszem észre két csoport van, akik "szépen öltöznek" smink, haj és akiknek édes mindegy és rongyossá hord egy táskát, ruhát.
2014. júl. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy sokkal különbnek tartod magad másnál azért, mert ennyit foglalkozol magaddal. Lehet, hogy igényes vagy és csinos, ami egyáltalán nem baj! De tudod.... az alma is hiába szép, ha belül rohad (ha érted mire gondolok...) :) Csak annyit mondok, kicsit vegyél vissza az arcodból és legyél szerényebb, ennyi.
2014. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
nem tartom magam külömbnek, ez egy kérdés volt és vélemény kifejtés ahogy te is válaszolhatálvolna a kérdésemre és kifejtheted olna
2014. júl. 18. 00:36
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy ilyen felszínes vagy 17 évesen.

Hidd el nagyon sokan hordanának márkás, divatos ruhákat és kiegészítõket ha megtehetnék, de sajnos nem mindenkinek van rá lehetõsége. Mielõtt legközelebb lenézel valakit az öltözködése miatt gondolj bele, hogy lehet ételre is alig telik neki és azért hord szegényes ruhákat. Akik meg tehetõsek és mégse foglalkoznak a divattal lehet, hogy nekik sokkal fontosabbak a belsõ tulajdonságok és azzal vannak elfoglalva, hogy mûveljék magukat és jobb emberek legyenek. Vagy egyszerûen így érzik jól magukat és kész.


"Szerintem egy nő azért nő hogy ezt kihangsújozhassa, műkörme, műszempillája, műhaja lehessen."

Ebbõl kiindulva akkor szilikon mell és fenék, kollagénnel feltöltött ajkak és ehhez hasonló dolog kellenek majd neked ahhoz, hogy nõnek érezd magad vagy mi?


Igényesnek tartom magam. Szinte mindennap sminkelek, megcsinálom a hajam és odafigyelek az öltözködésemre, de nem nézem le azokat akik nem a divat szerint öltözködnek esetleg nõ létükre nem sminkelnek. Addig még tiszta ruhákat vesz fel az ember és betartja az alapvetõ higiéniás szokásokat én igényesnek tartom. Lehet rajta egy 20 éves farmer akkor is.


19/L

2014. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!