Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nálatok is áll a bál otthon,...

Nálatok is áll a bál otthon, ha a sok ruhátok mellé mindig kell valami új darab? :D

Figyelt kérdés
Nálam itthon már jóformán kiakadnak,ha látják,hogy új ruhát vettem,mert hogy:"így is van már annyi,hogy be se fér a szekrényembe".
2013. márc. 10. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ilyen gond nincs. Nem sok ruhám van. Ha mégis kell valamit vennem akkor azt azért mert tényleg nincs belőle. Így senki nem hisztizik hogy újabb ruhát veszek.
2013. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kapok ösztöndíjat, és csak abból költekeze, szóval nem "kunyerálok" otthonról pénzt ruhára, hanem a sajátomat költöm, de még így is kapok 1-2 megjegyzést, ha megint új holmival állítok haza. Igaz, hogy szinte csak turiban vásárolok, de így is rengeteg felesleges ruhám van, amit sosem veszem fel, csak megveszem, mert olcsó vagy minőségi.
2013. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én pénzem, arra költöm, amire akarom, persze 1-2 megjegyzés szokott lenni, de nincs világháború belőle.
2013. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyu sokszor szól miatta, hogy már megint minek vettem, meg már így is annyi van, de nagy dolgot nem csinál belőle ugyanis én keresem meg a pénzt arra költöm amire akarom.
2013. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én a cipőkért kapok letolást :D
2013. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anyu szokott megjegyzéseket tenni, hogy minek megint az a felső már van annyi de már így is kevésnek érzem. Most is venni akarok egy új cipőt csakhogy abból már annyi van nekem meg nővéremnek hogy konkrétan a nagy bazi cipősszekrénybe nem fért be az összes. Úgyhogy most hogy közeleg a szülinapom majd azt hazudom hogy a pasimtól kaptam. :D

23/l

2013. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem. Felnőtt ember vagyok, saját pénzemet költöm, emiatt nem tartozom elszámolással, hogy miket vettem.

20L

2013. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Barátommal élek, ő nem szól bele, mire költöm a saját pénzem, míg nem megy a közös életünk rovására. Egyébként meg mióta értelmes hobbit találtam magamnak, egyre kevésbé érzem szükségét a folytonos vásárolgatásnak, pedig régen szinte ruhafüggő voltam.
2013. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy hogy hány ruha mellé viszed a következőt.

Az sem mindegy hogy ezekből hányat hordassz, és hány ami csak hányódik, meg fogja a helyet.

A te pénzedből, vagy a szüleidéből van-e, valamint hogy hogy áll a család anyagilag.


Mi nagyjából meg szoktuk beszélni, hogy most pl új csizma kéne, akkor oké a következő ösztöndíjból majd veszünk. Szóval nem szokott balhé lenni.

2013. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ezt az áll a bál-t sem úgy értettem,hogy világi nagy veszekedés,csak szólnak,hogy minek annyi.szerintem én kihasználom mindet,1 héten minden nap másat veszek fel,meg bulikba,ide-oda is változatosan szeretek járni.amúgy van,hogy az ösztöndíjam egy részét költöm ilyenekre,de kapok otthonról is támogatást:) olyan nagy túlzásokba azért nem szoktam esni:)
2013. márc. 11. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!