Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nálatok is szoktak az iskolába...

Nálatok is szoktak az iskolában a tanárnők köldökig felhúzott nadrágot/szoknyát viselni?

Figyelt kérdés
Nálunk van két tanárnéni, akiknek szinte mindig hasközépig fel van húzva a nadrágja. Ez ilyen tanítónénis szokás? :D

2013. dec. 2. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyet? [link] [link] Mert ilyet én is szoktam hordani, pedig nem vagyok "tanárnéni" :D
2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, olyan kicsit régimódi farmert vagy bársonyt. :P
2014. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

te fiatalként régimódinak látod, de a magas derék újra divat.

persze nem az, amikor a csípőnadrágot felrángatják tüdőnadrágnak.


"A ruhadarabon magasabban elhelyezkedő vonal, amely viselőjének hosszabb testet eredményez optikailag és eltakarja a nagyobb hasat is."


[link]


hozzánk később jut el, mint minden...


de a sztárokon gyakran láthatsz ilyet. sajnos mi kelet-európaiak évekkel le vagyunk maradva, már ami a divatot illeti. nem a celebekre, vagy az igényesebb nőkre gondolok, de ha kimész az utcára, még 10 évvel ezelőtti darabokat is viselnek sokan.

2014. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. Problem?

(NEM vagyok tanárnéni!!!)

2014. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egyébként nekem is van 2 ilyen nadrágom, és tényleg kisebb benne a hasam, ezekhez szoktam passzos felsőt felvenni.
2014. ápr. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és sokan már ezen az oldalon is keresik, akik követik a divatot:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=magas+der%E9..

2014. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szanalmas vagy kerdezo! Azzal foglalkozol, hogy mas milyen cuccokban jar, raadasul az iskolaban. FOgani merek a te tokeletes testedn tokeletesen allnak a ruhak, es egyik sem er feljebb, mint a csipod, valamint gondolom eminens tanulo vagy, tele vagy otosokkel!

21L

2014. ápr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!