Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek ha a korosztályom...

Mit tegyek ha a korosztályom mindig beszól valami miatt? De már zavar, mert mindig azon jut eszembe hogy mi van igazuk van, ha tényleg gáz az adott dolog.16/L

Figyelt kérdés
Rerngeteg ilyen van,de Pl Ma is összefutottam véletlenül volt osztálytársaimmal,és miután továbbmentek hallottam hogy az egyik mondja a másiknak hogy milyen rövid már a ruhám(térd fölé ér picivel,szóval annyira azért nem)és hogy látszik benne a combom,és hogy áll már nekem...Jó,tényleg nem vagyok nádszálkisasszony(169 cm,67 kg)de eddig erről a ruháról speciel mindenki azt mondta hogy jól áll nekem,és tök csinos vagyok benne...

2014. júl. 15. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Elképzelhető, hogy irigységből szólnak be.

Vagy csak szimplán rosszindulatúak.

2014. júl. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

ne foglalkozz velük! 67 kg az pedig a magasságodnál nem vészes! :) én voltam 75 is anno most vagyok 60 :) hordj stilusost de olyat amiben jól érezed magad! :)

18/L.

2014. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ismerőseid soha nem fogják megbántani a lekedet az igazsággal, ha valóban tudni akarod, hogy gáz-e ahogyan öltözködsz, akkor keretsztori nélkül tegyél fel ide képet (nyilván arc nélkül) és itt majd az idegenektől őszinte választ kaphatsz. Én sem mertem még soha szólni senki ismerősnek, hogy az alkatához/korához/alkalomhoz képest borzasztóan öltözködik, hogy ne ingassam meg a valószínűleg törékeny kis önbizalmát...
2014. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó,lehet hogy igazad van,de azért a közelebbi ismerőseimnek sem szokásuk hogy bármit felveszek dicsérgessék,(amúgy számomra idegen is mondta már hogy az a ruha jól áll)csak ritkán,szóval ha én kérdezem tőlük hogy milyen,de mégis felhozzák hogy csinos vagyok stb akkor azt hogy ők tényleg úgy gondolják elhiszem.

2014. júl. 16. 00:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem tudom hogy lehet egy képről le szerkeszteni az arcot...
2014. júl. 16. 00:52
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen az emberek sportot űznek abból hogy egymásnak beszólogassanak.. ezen nem megsértődni vagy tépelődni kell hanem minél frappánsabban visszaszólni és egy jót nevetni
2014. júl. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy arc nélküli kép valóban jó lenne. Főleg ha abban a ruhában vagy amiben az említett esetkor. Mellesleg igaz, amit előttem írtak, ne foglalkozz velük.
2014. okt. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
faluhelyen laksz?
2014. okt. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nem,Budapesten lakom.
2014. okt. 9. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!