Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi előnyös egy körte alakú...

Mi előnyös egy körte alakú duci lánynak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék magamról képet feltenni és küldeni, de később, ha találok, akkor linkelek egy hasonlót. Tipikus körte alakom van. Nagy a fenekem és vastagabbak a combjaim, de mellem az alig van. Nézegettem blogokat, cikkeket, kérdéseket, hogy mi áll jól a duciknak, de mindig a dekoltázsos felsőket mondták, mell alatt szabott ruhákat, de nekem picik a cicijeim és a semmin nincs mit hangsúlyozni. Viszont hasam is van, amit nem szeretek mutogatni. Már fogytam és egy ideje tartom a jelenlegi súlyomat, de egyenlőre nem szeretnék tovább fogyni.
2014. júl. 20. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek a szoknyák elfedik a combokat. Felülre veszel egy push-up melltartót a felsőd alá, ami nem annyira kivágott, és akkor azt hiszik, hogy van melled.

[link]

[link]

2014. júl. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is pontosan ilyen alakom van. Én a következőket hordom.

Minimum fenék közepéig érő felső

Kicsivel térd fölé érő szoknya, vagy annál hosszabb

Egyenes, vagy csőszárú sötét színű farmernadrág

Push up melltartó

Mélyen dekoltált, v nyakú felső

Magassarkú

Egybe részes fürdőruha vagy tankini vagy bikini együttes ami fölé veszek egy vékonyka toppot.

2014. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. júl. 21. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!