Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen fürdőruhát...

Szerintetek milyen fürdőruhát vegyek a mellméretem miatt? (lent)

Figyelt kérdés

Sajnos elég nagy méretüek és fürdöruhában elképesztően irritáló és zavarbaejtő amikor a férfiak nagyon megbámulják.Kérlek valaki segitsen hogy milyen fürdőruha ajánlatos,hogy takarjon esetleg milyen szín?

17/L



2014. júl. 23. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmi formákat próbálgass és többszínű, mintás is legyen mint ezek.

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. júl. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megpróbálok olyasmikat keresni...:/
2014. júl. 23. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nagy melled van, ne mintasat es ne bandeau fazonut vegyel, mert a mintas meg inkabb odavionzza a tekintetet, a bandeau fazon meg nem tart semmit, kisebb mellueknek talaltak ki. En a helyedben egy merevitos bikinit vennek.

[link] ilyesmi fazonra gondoltam

2014. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,75/E-s,de sajnos karcsú a testalkatom.:( Oke,holnap mindenképp körülnézek az üzletben.
2014. júl. 23. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ellen nem tudsz mit tenni hogy megbámulnak,én is azt tenném mert nagyon ritka hogy vékony testalkathoz,ekkora cicik párosuljanak.Fogadd el,és ne sajnáld.
2014. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást,de tényleg szörnyen zavarbaejtő.:(
2014. júl. 23. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ha 75E-s vagy, akkor nem hiszem, hogy a Tezenisben talalsz barmit is. :/ De igazabol nem is az uzlet a lenyeg, hanem a fazon, amit linkeltem, olyasmiket keress majd.
2014. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.:-)
2014. júl. 24. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!