Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel esküvőre?

Mit vegyek fel esküvőre?

Figyelt kérdés
A almazöld nadrágkosztümre gondoltam, de más ruhadarabok is érdekelnek. Barna a szemem és a hajam is. 17 éves fiú vagyok, 168 cm magas és 65 kg, tehát teltetebb vagyok egy kicsit.De lehet hogy ilyen melegben szoknyát vennék fel inkább, abból melyik állna jól? Kicsit teltebb vagyok, attól még vehetek fel szoknyát?
2008. aug. 5. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Mi van??? azt irtad fiú vagy?? vagy buzi vagy??? Szerintem ne reklámozd egy esküvőn:D
2008. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok buzi!!!
2008. aug. 5. 09:59
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
szted kinek nem az az első gondolata h b*zi vagy??????????????????????? mert én nem nagyon látok pasikat szoknyában meg kosztümben, még esküvőn sem... hát ez lol ..
2008. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
van barátnőm!
2008. aug. 5. 11:04
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Miek akarsz te soknyá felvenni, elment az eszed, már sorry..... :D :D :D :D :D :D :D
2008. aug. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Szegény... ha fiú létedre szoknyában jönnél az esküvőmre, hát... mondjuk úgy, hogy ha újraházasodnék, akkor következő alkalommal már nem lennél a meghívottak listáján. :) Ezalól akkor sem képeznél kivételt, ha skót lennél. Sőt, akkor sem, ha jóképű-kisportolt vádlijú skót.


Persze kérdés, hogy mennyire vagy közeli rokona a házasulandóknak, mert ha mondjuk valamelyik fél öccse vagy, akkor mindegy, mi van rajtad, úgyis szeretni fognak. Legfeljebb nem fényképeznek annyit.


Egy dologra azért figylej, szoknya ide vagy oda: nem illik elhomályosítani a menyasszonyt! ;)


...


Amúgy értem én a viccet, csak nem szeretem. Keress munkát, ha unatkozol.

2008. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%
feltételezem a barátnőjének kell a szoknya vagy nem tom...
2008. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Hülye buzi, akkor inkább húzd a fejedre a tangabugyit
2008. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És hogyan választottál? Szerintem egy egyenes térdfeletti szoknya simán felvehető egy fiatal fiúnak is, persze csak akkor, ha megfelelő harisnya és cipő is társul hozzá.
2009. jún. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
xD
2010. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!