Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék olcsón és egyszerre...

Hol tudnék olcsón és egyszerre túladni dolgaimon? Garázsvásár, lakásvásár?

Figyelt kérdés
Költözöm! Időigenyes, ezert nem megoldás most az apróhirdetés. Ruhák és cipők: amiből sosem elég...szépek, minőségiek, márkásak, és túl sok van, emiatt használatlanok es kihasználatlanul állnak. Most nem tudom őket magammal vinni! Tudtok a közeljövőben garázsvásárt, ahol gyorsan eladhatnám őket, vagy olyan hasznalt ruhást, aki átvenné egyben? Privátban is várom válaszaitokat, köszönöm.

2014. aug. 4. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem dobod be egyszerűen egy ruhagyűjtőbe?
2014. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokat adtam mar ajandekba, egy ismerős egy neten talalt rászoruló család lányainak. Ami megmaradt, azok új állapotúak, drágák voltak, csak olyan árat kérné értük, mint egy átlag second hand boltban, 500-1000-2000ft, ilyesmi, akkor is, ha többet érnek. Ha nem lenne szükségem arra a par 10.000- Ft- ra, ingyen odaadnám, de nem tudom megtenni most.
2014. aug. 4. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Garázsvásárt te is tarthatsz. Facebookon meghirdeted, hogy mikor, hol, szólsz az ismerősöknek, meg kiírod egy villanyoszlopra, aztán tuti elviszik őket.
2014. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!