Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a táska jó lenne iskolatásk...

Ez a táska jó lenne iskolatáskának? 14L

Figyelt kérdés

Most megyek gimnáziumba és nem tudom hogy gimiben milyen táskákat szoktak hordani.

előre is köszönöm a válaszokat:)

[link]



2014. aug. 5. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nézd itt vannak hátizsákok ,amik szerintem nem cikik:

[link]

[link]

Mindeggyik eastpak ,ami jó márka ,így nem is megy szté azonnal ,kényelmes..:)

2014. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem ezeket a válaszokat az ilyen kérdésnél, hogy nem fér bele a cucc. Milyen cucc? Füzeteket kell vinni középiskolában, 1-2 tankönyv van, de csomót nem is használnak, vagy elég egy padra egy. Otthon tartod meg berakod az iskolai szekrénybe, és azt viszed haza, amiből kell tanulni.

Sőt, továbbmegyek, a könyv kódjával online is használhatod a könyvet, így az egész lehet az iskolában.


De amúgy attól is függ milyen messze laksz az iskolához. Másik verzió, hogy úgyis közel vagy, napközben lerakod a könyveidet a padba és órára csak azt viszed ami kell, hazáig meg elég lehet.


Amúgy nem hülyeség a hátizsák, és cikinek sem ciki.

2014. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
hordhatsz valami csajos táskát is:D én 10.es vagyok és igazából nincs olyan nagy szükség a nagyobb táskákra, hogy "minden elférjen" hidd el év végére te is csak 2 füzetet fogsz hordani és egy tollat:) nálunk olyan a suli, hogy minden szünetben zárják a termeket ugy hogy az egész suli diákserege kint mászkál a folyosón és mindig keresgélni kell a termet, erre parktikusabb volt egy kisebb táska ha már mindig mindenhova cipeltuk .
2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
ja azt kifelejtettem, hogy nálunk ilyen amerikai stilusu szekrenyek vannak, szoval csak oda bedobaltuk a kenyveket es haza sem vittuk:D
2014. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jársz egy hátozsákkal ;) Én is azt hordok! Akik pl oldaltárkával járnak azoknak gerincrefdülésük lesz és nehezebb is szokott lenni a táskájuk ! (barátnőmnek oldaltáskája van és ugyan azok vannak benne a táskájában mint nekem és mégis sokkal nehezebb vagy legalábbis nehezebbnek tűnik ;) )
2014. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem adidas hátizsákom van. Sokaknak van, a végzős lányoknak is hátitáskájuk. Nekünk speciel sok cuccunk van, nekem egyes napokon épp, hogy belefér a táskámba. Van, aki kézitáskát hord, de szerintem közel sem annyian mint gondolod. Amit linkeltél az nekem sem tetszik, inkább laptoptáskának nézném. Vannak tök jó hátizsákok, Nike, Adidas, Converse meg oldaltáskák is. Szerintem azoldaltáska is jó, bár azt sem ajánlják annyira. Szerintem a lehető legrosszabb, amit választhatsz az a kézitáska. Több lánytól is hallottam már, hogy inkább nem hoz magával cuccot mert nem fér el a táskájában. A mi sulinkban nincsenek szekrények, még a padban sem tarthatunk semmit mert kidobják a takarítók. A tesicuccot, mindent kell vinni minden nap. Én sajnálnám is a táskát, a földön akár véletlenül belerúgnak, rálépnek, rátaposnak, piszkos lesz, elszakad, felfeslik, lekopik, a hátizsákomon is meglátszik. Meg nem hiszem, hogy nagyon bírnák a súlyt, jó egy drágább táska, biztos jó minőségű, de nem a könyveknek van kitalálva meg az előbbi okokból én nem költenék rá annyi pénzt.
2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Hűha, köszönöm a kommenteket!

Már láttam élőben ezt a táskát és szerintem nem olyan mint egy laptoptáska, nem túl fiús, mert szerintem ilyen válltáskát a fiúk nem nagyon szoktak hordani :D

2014. aug. 6. 16:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Az nem attol fugg, hogy szoktak hordani vagy sem, hanem a szine, kinezete az ami leginkabb dominal, hogy melyik nemhez tartozik leginkabb.
2014. aug. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát én most megyek 10.be,tavalyra én vettem egy Nike oldaltáskát.Nagyon szép volt,tetszett is..csak az volt a baj,hogy alig kellett cuccot vinni a suliba.Hiába vetettek meg velünk egy csomó könyvet,a felét se hordtuk,így én egy hónap után leraktam a válltáskát(a félreértések elkerülése végett,azért raktam le,mert "nagy volt",a fél táska helyét ki se töltöttem,nem azért,mert fájt a vállam/hátam)és elmentem a H&M-be egy csinos kis kézitáskáért.Össze vissza pofázok..:D A lényeg:Szerintem szeptemberbe vegyél táskát,addig hordd azt,amit eddig.Gondolom nem hercegnős,tehát olyan gáz nem lehet.:)
2014. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!