Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet hogy nekem ilyen a...

Lehet hogy nekem ilyen a járás stílusom vagy egyszerűen én ilyen cipőkhöz vagyok teremtve?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy nincs nekem jó cipő :/ a torna csukákat belülről a talpam szét szedi a vastag talpúaknak elkopik a sarkánál a emelt talpuaknál is hamar kopik a sarok és a lábam is fáj benne akkor nekem most olyan talp formám van hogy muszály magassarkút/telitalpút viselnem?

csak mert olyan a járásom.. :/

Puhítom a bőrt sarkon de akkor és szétszedi a cipőt belül :/


17/l



2014. aug. 9. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami kis "rendellenességed" van, lúdtalp, bokasüllyedés, stb. Amíg fiatal vagy, még talán lehet segíteni rajta gyógytornával, ha más nem, talpbetéttel.
2014. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami oka biztosan van. Szerintem menj el ortopédiára, megvizsgálnak és ellátnak tanácsokkal. :)
2014. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés el néznek majd mivel kicsit furán néznek ki hogy a cípőim belül kicsit szétjönnek, és oldalt a ragasztás felválik gondolom az a járásomtól lehet és nem való nekem lapos talpú :/
2014. aug. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!