Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusom legyen ha?

Milyen stílusom legyen ha?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden stílus tetszik

Csak nem tudom melyiket válasszam nem öltözhetek mindennap más-más stílussal/személyiséggel

Imádok: elegánsan,rockerként,csinosan,sportosan öltözni

Alacsony kleor börű,barna hajú-szemű nem vékony nem is kövér 17 éves lánynak mit ajánlotok?



2014. aug. 12. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Öltözködj úgy ahogy tetszik. Nem kell stílust képviselned.
2014. aug. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell sehova sorolnod magad, annak semmi értelme. Mindig vedd fel ami tetszik és kész.
2014. aug. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne öltözz rockernek ha nem vagy az!

Miért ne öltözhetnél egyik nap sportosan a másik nap elegánsan?

2014. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy öltözöl, ahogy akarsz, amihez épp kedved van. Ha a hangulatod szerint öltözködsz, nem pedig egy skatulya szerint, akkor mindig önmagad leszel, és látszik majd, hogy jól érzed magad a bőrödben.
2014. aug. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem értem, miért akarják a mai fiatalok mindenáron valamilyen szubkultúrába vagy stíluságba sorolni magukat. viselj olyan ruhákat, amik tetszenek, és amikben jól érzed magad. Ha minden nap máshogy tetszik, öltözz úgy, miért ne?

Nem kell bedobozolnod magad.

2014. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. aug. 12. 22:36
 7/9 anonim válasza:

DETTÓ :DD egyébként azt szoktam csinálni hogy keverem a stílusokat persze csak ízlésesen ;) pl.: fekete bőrnadrág,sima női fehér ing,szegecses bakancs :)

vagy: fekete skater szoknya,bordó ujjatlan galléros ing,fekete vans cipővel

remélem segítettem :)

2014. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen köszi :)
2014. aug. 20. 09:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Öltözz úgy ahogy neked tetszik! Ne köves másokat! Merj egyedi lenni és ha akarod nyugodtan keverd a stílusukat..
2015. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!