Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy 17 éves lány,...

Szerintetek egy 17 éves lány, ha szoknyához sima harisnyát hord az divatos, "menō"?

Figyelt kérdés
Ritkán látok ilyet ezért kérdezem. Világoskék egyberészes ruhát vagy hogy hívják viselt a lány. 26/f

2014. aug. 16. 11:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

testszínű harisnya bármikor bárki felveheti, nincs megkötés


uniszex is, mivel fiú osztálytársam is hordja

2014. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
igen menő de csak testszínű harisnya a menő
2014. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kedves11-és! Az mit takar,hogy hordja fiú lètère? Mivel hordja,hogy láttad??
2014. aug. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyébként én is hordok nylonharisnyát, de nem testszínűt, hanem sötétebb barnát, ritkán feketét, igen kevesen hordanak pasik is, én idősebb vagyok, 29éves, 3-4 éve hordom rövidnadrághoz is, sokan nem értik mi értelme van ennek. Egyszerűen tetszik és nem szeretek csupasz lábbal lenni, egyébként nem nagy dolog csak feltűnő és zavaró ha néznek.
2014. aug. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Kifejezetten elegáns megjelenése lehetett a lánynak.

A "sima" testszínű harisnya szerintem egy teljesen általánosan viselhető ruhadarab, egy kicsit elegánsabb helyre nem illik szerintem a mindenféle mintás harisnya.

37F

2014. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!