Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tippek, hogy jó legyen?

Tippek, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok ötleteket, tippeket, hogy hogy lehet jó lolitás ruhát készíteni. Szeretnék ilyen ruhát, minegy milyen lolita csak hogy milyen ruhákat szoktak hordani. Pl.: milyen mintával, milyen színek, milyen kiegészítők, milyen haj mmilyen viselkedés stb.

Előre is köszi a válaszokat és bocsi a gépelési hibákért :)



2014. aug. 20. 12:24
 1/1 anonim válasza:
Halihó!Ha még aktuális a válaszom...akkor segíthetek ^^ ! Én lolita vagyok,szinte mindent magamnak készítek.Varrok,ragasztok,stb.Ha beírod yt-ba hogy diy azaz do it yourself és lolita,nagyon sok tippet és technikát elleshetsz!Hogyan légy loli? Van sok sok alstílusa,ezért nehéz.Attól függ ugyebár.Viselkedés minden lolinál a komoly szokott lenni,kedves,sweethez bejön mondjuk még hogy kawaii viselkedés,de ne vidd túlzásba!!!Ha Hime lolita,akkor plusz még a hercegnősködés is szóbajöhet ^^ Ők a kis hercegnők *-* ... Alapokat tudok írni még : Gothic nem csak fekete ruhákat hord!!!Tilos a fekete rúzs,és minden loli a szép,nem TÚL-TÚL sok smink használatát "támogatja" ;) ne légy mindig túlmázolva :0 Ha gót akkor társítsd lilával,kékkel,pirossal,esetleg zölddel (sötét árnyalatokban ofc) Classic : semmi túl-cicoma!Minták - virág,gyümölcsök,stb.Ne legyen túl masnis és túl fodros!Az a sweet-mint neve,sok édes kiegészítő és minták ennél (Sweet:cukrok,desszertek,állatkák,tarka kawaii virág minták stb..) Sailor : matróz loli.Ouji/Prince style : fiús loli.sok fodor,rövidgatyával,a többi ugyanaz mint a többi,az alapok!Plusz kiegészítő kiskalap,nyakkendő esetleg,mellény. Hime - legyen pink és fodros nagggyon,tele masnivl!Feltupírozott haj,tiara!Márkás drága lolita cuccok ^^ Casual - loli szoknya,a többi hétköznapi viselet :D csak kapj fel hétköznapokra egy loli szoknyát,hozzá egy illő pólót,esetleg masni a hajba,cuki kerekorrú cipő,de ne díszes.Cuki harisnya esetleg,vagy zokni.Ero:a blúzt elhagyhatod,jöhet a fűző és az idomaid mutogatása,többi marad!!! ALAP lolita dolgok,stb. : a blúz gallérja kerek.legyen fodros ^^ a szoknya általában térdig vagy épp hogy térd fölé érjen,általában rakott szoknya,harang alakú.kerekorrú cipők,rhs vagy mary-jane lehetőleg ^^ fodrok és masnik-nem kell feltétlen mindent tele hányni velük XD de legalább legyen fodros a masni nem mindig feltétlen a fő ^^" Fejdísz! °3° tilos : necc harisnyák (max talán ero-ban) cicafülek és egyéb cosplayes animés kiegészítők...hirtelen ennyi jutott eszembe,de még írhatok,esetleg segíthetek többet is.Én úgy váltam lolivá,hogy egy barátnőm,aki nagyon ért hozzá,mindenben segített,küldtem neki képeket,hogy mivel egészíthetem még ki,esetleg több csipke (oh,csipke!csipkefodor ezerrel!!! ^---^) vagy ez a szín ehhez passzol-e,stb....? :D facebook-on is tárgyalhatunk,ha van kedved meg minden.Vannak loli blogok,oldalak ahol le vannak írva,én többnyire ezt a kis rövid választ onnan tudtam összeszedni (igaz,fejből) ha kell megadom akkor az elérhetőségem ;) remélem segíteni tudtam neked!
2015. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!