Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lánynak 8cm-es magassa...

14 éves lánynak 8cm-es magassarkú esküvőre?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy esküvő, ahol koszorúslány leszek. Vett egy 8 cm-es magassarkút, ami fogja bokám. Szerintetek gáz ha abban leszek a fotózáson és a szertartáson? Utány átveszek egy mostani divat szerinti hegyesebb orrú pump-ot ami 5-6 cm. Vélemény? Ja és a ruhám térd fölé ér, nagyon letisztult.

2014. aug. 22. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez kizárólag a magasságodtól függ. Ha a cipővel együtt nem vagy kirívóan magas, akkor nincs vele probléma. Én biztos nem venném fel, de én 178cm vagyok :)
2014. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen rendben van. viszont bírni fogja a lábad, hogy végig magassarkúban leszel?:O
2014. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha tudsz benne járni, akkor jó! :)
2014. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi fazon, csak az eleje kicsit zártabb (a nagy lábujjam látszik ki) de az anyag maga csipkeszerűen lyukacsos. Nem tudom ez mennnyire érthető :D szerintetek az nem túl "öreges" anyukám szerint az, mondjuk az ő véleményére nem adok.

2014. aug. 22. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Gratulálok, ha anyád véleményére nem adsz... nem épp fiatalos. 14 évesen még akárhogy nézem gyerek vagy, vicces leszel egy ilyen magassarkúban. Főleg ha járni is alig tudsz benne. Mert ehhez azért nem egy nap gyakorlás kell, hanem hetek... kint az utcán, nem bent.
2014. aug. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak a nagylábujjad látszik ki és bokapántos? Háááát, elég öregasszonyos lehet... :s
2014. aug. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!