Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lehet annyi pozitiv...

Miért lehet annyi pozitiv értékelése?

Figyelt kérdés
akik vaterán árulnak converset 5000ftért, valőszínűleg hamisítványt adnak, mégis csupa pozitiv értékelést kaptak.. lehet h mégis eredeti? vagy csak a sok hülye ember nem vette észre, hogy a cipő hamis?

2014. aug. 23. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Vagy nem tudják, hogy kamu, vagy azt is akartak, és pont arra számítottak... De szerintem inkább elhiszik, hogy eredeti...
2014. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. aug. 23. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert köztudott, hogy hamisítvány, viszont jó a minősége, nem volt gond az eladóval, stb? Ennyi pénzért gondolom senki nem veszi komolyan, hogy eredetit kap, aki ennyire ostoba, az meg is érdemli. Abból meg kinézem, hogy nem veszi észre utána se, bár ha ennyire jó minőség, akkor rendelek már én is. :D
2014. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem eredeti, de aki vaterán vesz cipőt az ezt jól tudja szerintem. A lényeg hogy ne vacak minőség legyen. Tehát megkapja és szép, használható cipő... miért adna negatívat?
2014. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki tudja, hogy replika, de az eladó megbízható, a cipővel nincs gond.
2014. aug. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki megveszi tudja jól, hamisítvány(nem replika, az egy kicsit más) és ennek tudatában vásárol.
2014. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!