Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen táska jó kilencedikbe?

Ilyen táska jó kilencedikbe?

Figyelt kérdés

14L

[link]



2014. aug. 24. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
teljesen jó
2014. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs olyan sok könyvetek, akkor teljesen jó. :)
2014. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez gy oldaltáska,engem nagyon idegesítene,ha folyton ütögetné a combom mikor megyek. Ezt a fajtát nem tudnám elviselni,de ha neked tetszik akkor jó :)
2014. aug. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sztem jo :)
2014. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9.-ben ilyen típusú táskám volt. Én csak azt tudom elmondani, hogy rengeteg cuccot kellett vinni, egy csomó könyvet és füzetet és nagyon fájt mindig a vállam.

Egyébként ha felhúzod csípő magasságba, akkor nem ütögeti a combod. Nekem női táskám van, amit úgy hordok mint ezt szokás és egyáltalán nem ütöget.


Ha nem kellene sok cuccot vinni akkor okés lenne, de ha tele van pakolva, akkor nagyon kényelmetlen :/

2014. aug. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. aug. 24. 14:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó :) egyedül az oldaltáskát nem szeretem ,de csak mert nekem nem olyan kényelmes ,én is most megyek 9-be és nekem is hasonló lesz csak háti ;)
2014. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!