Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre tényleg nem illik...

Esküvőre tényleg nem illik feketében menni?

Figyelt kérdés

Van egy fekete kis koktélruhám, visszafogott, elegáns, de más szín tényleg nincs benne. Mivel állandóan pénz szűkében vagyok, rosszul leszek, ha arra gondolok, hogy vennem kell egy új ruhát 10-20 ezer forintért, amit aztán évente egyszer ha felveszek... Abszolút nem fér bele, szóval ha lenne ennyi pénzem feleslegben, azon inkább mást vennék, amire szükségem is van...

Szóval tényleg bunkóság lenne feketében menni? Láttam, anyósom mit vett magának, fényes kék ruha, amire ha rámegy a fény, különböző színekben játszik - ez tényleg jobb, mint a letisztult fekete? Ha mindenki ilyen cuccban megy, nem fogunk úgy kinézni, mint egy papagájsereg? Persze nyilván gáz lenne, ha mindenki feketében menne, de 1-2 ember még belefér, nem...?

Ajj, nem tudom, nem akarok ilyesmire költeni, most annyira abszurd kiadásnak tűnik...


2014. aug. 26. 03:25
 1/9 A kérdező kommentje:

Esetleg ha színes fülbevalót/nyakláncot veszek fel...?

Sajna a cipőm is tök fekete.

2014. aug. 26. 03:30
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen értem a problémádat, de sajnos ezek ilyen íratlan szabályok. Feketét temetésre vesz fel az ember általában, esküvőre emiatt nem illik, ahogy fehér sem a menyasszonyi ruha színe miatt. de nem muszáj papagájnak öltözni, sőt. inkább egy csinos, visszafogottabb, pasztellszínű ruhát válassz. és a legfontosabb: nem KELL 10-20 ezreket költeni rá. simán bemehetsz bármelyik üzletbe, és vehetsz valami csinos nyári ruhát (ráadásul még talán tartanak a nyár végi akciók), az is teljesen tökéletes lesz :)
2014. aug. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Színes blézered nincs?
2014. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem. Sem feketében, sem vörösben/pirosban. Lehet, hogy az adott menyasszonyt nem zavarja de meg fognak érte szólni. :)
2014. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem SOSEM szólta eddig meg érte, igaz, mindig felvettem a fekete ruhámhoz egy halványrózsaszín blézert. Tudják, hogy hétköznapokon is feketében járok. Senkit nem zavar, sőt mások is voltak feketében. Volt aki pirosban volt, őt se szólták meg érte.
2014. aug. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem mondják a szemedbe még meg lehet a véleményük. Nem illik. Pont.
2014. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hm, köszi a válaszokat.

Végül is van egy biros meg sötétkék blézerem, meg vannak szoknyáim. De például egy bordó V alakú, köldökig felhúzós szoknya egy blúzzal okés? Végül is nem muszáj akkor kisestélyiben menni, elég egy elegáns szett?

Amúgy összel lesz az esküvő, nem most nyáron, szóval a nyári ruhát nem vállalnám be. :)

2014. aug. 26. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy elég! Én most nyáron kétszer is simán kosztümben mentem esküvőre, mert nekem sem fért bele, hogy új ruhát vegyek, ami meg van elegánsabb ruhám, az piros.
2014. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem :) A szoknya blúzzal tökéletes lesz akkor :) (és ugye egy blézer)
2014. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!