Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit bír ki egy farmerdzseki?

Mennyit bír ki egy farmerdzseki?

Figyelt kérdés

Én 3 éve vettem H&M-be, elég sokat hordom, még van hogy télen is hordom, és még szerencsére nincs semmi baja!

Általában ilyen jól bírják vagy csak én vettem egy minőségi kabátot?


2014. aug. 27. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A farmer eléggé strapabíró anyag.

Nekem is jól bírja a dzseki is, de minden farmernadrág is.

2014. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 éves. Mondjuk nem sokat hordom.
2014. aug. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a GAP farmerdzsekim 2 évig bírta, sokat használtam, de nagyon vigyáztam rá, szóval elég gáz a GAP-re nézve... A noname dzsekimet már 3 éve "nyúzom", de semmi baja... :D
2014. aug. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy minimum 20 éves (idősebb, mint én) farmerkabátom, és elég jól bírja, az utóbbi 3 évben kezdtem elnyúzni. :D Meg még ezen kívül van 3, és mindegyik jól bírja. :)
2014. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, két éve van nálam, imádom és nagyon sokszor van rajtam, de két év elteltével is ugyan úgy néz ki, mint amikor megkaptam, és kitudja az előző gazdája mikor vette :D
2014. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!