Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ennyire nem mindegy milyen fehérneműt hordok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, de nem hordok akármilyen zoknit és boxert. Csak márkásat de abból sem mindet. Szóval alsógatyából csak Calvin Klein-t és társait hordom...és csak és kizárólag szűk boxereket.

Zokninál még válogatósabb vagyok. Nem vagyok hajlandó felvenni olyat, ami boka fölé ér (ez azért vicces mert focizok, szóval a sportszár kivétel mert azt muszáj térdig húzni :D) de amiket hétköznapra hordok zoknik, nem érhetnek bokáig sem és csak fehéret vagy feketét veszek fel, de ebből is csak márkásat. Szerintetek ez mitől lehet?



2014. aug. 27. 11:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Ki fogod noni.
2014. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Hogy sznob kisk*csög vagy :D Meg mert a szüleidnek van rá pénze.
2014. aug. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem sok NŐ örül, ha olyan pasival találkozik, aki igényes ezekre a dolgokra. Páromnak is csak Armani alsókat veszünk. Akkor is költeni fogsz ezekre, ha saját keresetedből kell majd finanszíroznod?
2014. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kinőni biztos nem fogom, kedves első! Mindig is igényes voltam.

Nem mondanám magam sznobnak, rengeteg BARÁTOM van... (direkt emeltem ki a barátot, mert nem haver, hanem BARÁT).

Ja és nem mindent a szüleimtől kapok meg, magamnak is szoktam venni a saját pénzemből. Arról pedig, hogy jól keresnek (ami valóban igaz), nem én tehetek, mert nem én mondtam nekik, hogy jól kereső állást válassz...


Utolsónak pedig üzenem, hogy igen, ha saját keresetem lesz, akkor is igényesen szeretnék öltözködni/kinézni. :)

2014. aug. 27. 13:10
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ennek örülök! :) Én nem gondolom, hogy sznob lennél ezért. Én ezt igényességnek nevezem, páromnál és nálam is ez a normális!
2014. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az oké hogy figyelsz arra hogy jól nézzenek ki a ruhák amiket hordasz, de én ezt a márkamániát nem értem.

Sebki nem fogja megmondani hogy valami olcsó vagy drága zoknit hordasz, az alsógatyát meg még kevesebben. Nem hiszem hogy ez ennyire fontos.

Én is csak fekete bokazoknit hordok és csak szép alsóneműket, de egyik se márkás. Nem igénytelenség ha a zoknid nem kerül tízezerbe...

2014. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igényesség, hanem sznobság. Attól, hogy igényesen öltözködsz, még vehetsz olcsóbb márkákat is.
2014. aug. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1. szüleidnek sok a pénze

2. sznob vagy

3. ez a fétised


ám én is csak puma zoknikat hordok, esetleg s'oliver, de abból szineseket is, fehér, fekete nekem túl sivár


boxerből már összevissza, mostanában a kedvenc az xplicit, a feliratai és a szinei miatt - mostanában szines korszakomat élem, de jártam 16 évesen én is tök feketébe

2014. aug. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ám saját keresetből már nem biztos :) amikor a 70k-s grafkártya nagyobb csábítás mint a 5-6k-s boxeralsó
2014. aug. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

csak akkor lenne sznob, ha arra verné, hogy ő 1k-s zoknit hord.


én is - mint írtam puma zokinkat - annak párja 750 körül van, de vettem már éppen piros bokazoknit, 1k-ért is

ezek zoknik simán megérnek ennyit. de vettem már tommy hilfogert is, de semmivel sem tud többet mint a puma


amire már én is sajnálom a pénzt az a puma boxerek, pedig biztos jók. ezt a pénzt inkább eliszom. meg boxer mániám nincs, míg zokni meg igen :) meg cipő is, de ez most nem ide tartozik :)

2014. aug. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!