Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy ennyire nem mindegy milyen fehérneműt hordok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, de nem hordok akármilyen zoknit és boxert. Csak márkásat de abból sem mindet. Szóval alsógatyából csak Calvin Klein-t és társait hordom...és csak és kizárólag szűk boxereket.

Zokninál még válogatósabb vagyok. Nem vagyok hajlandó felvenni olyat, ami boka fölé ér (ez azért vicces mert focizok, szóval a sportszár kivétel mert azt muszáj térdig húzni :D) de amiket hétköznapra hordok zoknik, nem érhetnek bokáig sem és csak fehéret vagy feketét veszek fel, de ebből is csak márkásat. Szerintetek ez mitől lehet?



2014. aug. 27. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás, és igen, sznobság, de főleg azért, mert ezt még hangoztatod is. Most őszintén, ki a tökömet érdekelne amúgy, hogy milyen gatyát/zoknit hordasz? Vagy a suliban azt nézegetitek egymáson, hogy kin milyen alsógatya van? Ha megteheted, vedd meg azt, amit szeretsz, de azért tudd, hogy nem az teszi az embert, hogy kinek milyen márkás a bugyogója.
2014. aug. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Én sem hordok akármilyen alsógatyát. Inkább kiadok 1 db-ra többet, de az olyan legyen mind márkában mind minőségben, mind látszatra, ami NEKEM tökéletes. Ilyen az Aussiebum is. Drága, de a pénzért jót, nagyon jót kapok. Ja, miért lenne ettől valaki sznob? Mert szereti a jó dolgokat és megteheti?
2014. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én szeretem ha a pasim igényes az alsójára is! nem azér mert látják, hanem mert neki fontos :)
2014. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
sznob akkor ha ettől ő fontosabbnak érzi magát illetve lenéz mindekit aki ez nem érdekel
2014. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Majd megnézzük ha saját keresetéből kell kigazdálkodni.

Lehet akkor is elkölti a pénzt ilyenekre, esetleg ételre nem marad.


Mindenkinek más az értékrendje...

2018. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!