Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a szalagavatós táncra...

Ez a szalagavatós táncra nagyon kirívó lenne? Lent

Figyelt kérdés
Egy videki iskolaba jarok( pesieknek videkebbnel is videkibb) ahol igy is kitunok az oltozkodesemmel, mert itt átlagban szegenyebb diakok jarnak. (Magamat sem tartom gazdagnak.) Most vagyok vegzos, es szervezesbe van a szalagavato stb.. Nezegettem a ruhakat es ugye alapveto hogy mindenki egy pantnelkuli ruhat fog valasztani maganak... Az osztalyunk 17fos es nem is mindneki fog tancolni. Egy olyan fazonu bali ruhat talaltam ami alapbol pantnelkuli, es arra az anyagra pluszban van rahuzva egy csipke reteg. Nagyon szep remelem eltudjatok kepzelni hogyan is gondolom. Nyilvan mindenki azt veszi fel ami tetszik neki, igy mas diaktarsaim is valaszhatnak ilyen ruhat, de ketlem. Es nem szeretnek feltunoskodni egy ilyen ruhaval. Ez gaz lenne vagy ha szep, jol all a ruha bereljem ki nyugodtan?
2014. szept. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az iskolában volt egy lehetőség, hogy olcsón béreljünk egy cégtől ruhákat. 10ből 9 lány tőlük is bérelt. Így sok hasonló ruha volt, és nem is voltak álomszépek, de egy szalagavatónak nem ez a lényege. Mi is jobban élünk az átlagnál, mégsem béreltem ki külön egy olyan ruhát, amit az esküvőmre is felvehetnék, mert tényleg nem erről szól a szalagavató bál. Akik pedig béreltek, 3-szor annyit költöttek, de a kutya sem foglalkozott velük, semmivel sem voltak szebbek összességében. Úgyhogy felesleges pénzkidobás. Nem az esküvődre készülsz.
2014. szept. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A berlesi ar az ugyanannyi mint egy atlag ruhanak :) Csak magara a fazonra gondoltam, hogy lehet feltuno lenne en meg azt utalom ha lesnek mint"azallat"
2014. szept. 2. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem..én varrtam magamnak egy ruhát direkt erre a célra ami pánt nélküli és van egy alsó merevítős szoknya rétege aztán felette van egy sma fehér selyem réteg és azon egy csipke színű rétegvalamint a felsőrésze az sima selyem és apró kövek vannak rajta és csináltam hozzá egy csipke buggyos ujjú bolerót. :)
2014. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyesmire gondolsz? [link] szerintem nincs ezzel semmi gond, sőt
2014. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen nagyon hasonló :)
2014. szept. 3. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!