Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetne hosszú ujjú...

Hogyan lehetne hosszú ujjú inget és karórát együtt hordani?

Figyelt kérdés
Férjemnek vettem szép hosszú ujjú ingeket, de karóra nélkül nem tud létezni. Felhajtva nem igazán szereti, mert mindig lecsúszik neki

2014. szept. 3. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a probléma tulajdonképpen? Eltakarja az órát az ing mandzsettája? Ha ez a gond, akkor egyetlen kis finom mozdulattal fel lehet csúsztatni a mandzsettát arra az időre, amíg megállapítja, mennyi az idő. Ha nem ez, pontosítanád a kérdést?
2014. szept. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendes vagy, h irtál. Épp ez a probléma, a mandzsetta. De nem tudja felhúzni, mert feszül az ingujj az óránál. Az óra pedig nem kicsi, és csúnyán kitüremkedik a csuklóján:(
2014. szept. 3. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, így sajnos nem lehet együtt hordani. Nekem elég lapos volt az órám, amíg hordtam, és sokszor a ruha alá került, arra emlékezve írtam. És ha kapna egy nem annyira divatos, de laposabb, kisebb órát, az megoldás lenne? Nem vásárlásra akarlak rábeszélni, emlékszem, hogy nekem is hiányzott volna az óra, ha nincs rajtam. Csak egy ötlet.
2014. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!