Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek, hogy ha pasiként hordok nőies ruhákat, azt magam miatt teszem?

Figyelt kérdés

Szóval én egyébként nem öltözködöm nőiesen, nem is nézek ki úgy, de bejönnek olyan ruhák magamon, mint a harisnya vagy a bőrhatású legings. Tetszem így magamnak és szívesen hordom, de ez nem igazán normális tudom, de nem tudok mit tenni, de nem értem, ha meglátnak így, miért arra gondolnak, hogy meleg vagyok vagy tetszeni akarok a fiúknak, amikor nem, egyáltalán nem ezért hordom ezeket. Gondolom azt tanácsoljátok, forduljak pszichológushoz, online fordultam, de igazából nem akarom, hogy megváltoztasson, ha nekem ez tetszik, akkor önmagamat adom, miért legyek más?

És ha lehetne kulturált és normális hszólók írjanak.



2014. szept. 7. 12:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne pszcihológushoz menned? Nincs ezzel semmi gond, mindenkinek más tetszik, bár tény, hogy manapság még mindig sokan elítélik az ilyesmiket. Pedig 21. század, emberek. Az ellen nem tudsz mit tenni, hogy melegnek néznek, mert első benyomás alapján én is annak néznélek. Ezt nem bántásból, meg nem könyvelnélek el annak, amíg nem mondod, de nem tudok mit csinálni. Természetesen amíg te se szólsz bele, én hogy nézek ki, én is magasról tennék rá.

Add önmagad :)

2014. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően mindenki a társadalmi elvárásoknak megfelelően öltözködik. Ha ettől eltérsz, akkor megnéznek, furcsának, esetleg mentálisan betegnek gondolnak. Ha ez téged nem zavar, akkor tulajdonképpen akármit felvehetsz, hiszen miért is kéne, hogy neked éppen azok a ruhadarabok tetsszenek, amiket a társadalom elfogad.
2014. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

:) Köszi a választ, nem érdekel mit gondolnak,csak bántó, hogy az embert egyből búzának nézik és kinevetik, amikor divat lehetne pár éve már pasiknál ezek a holmik, de a megbélyegezés miatt, nem jár így szinte senki, pedig számos cikk van erről a trendről és ha tetszenek ezek, akkor miért ne hordhatnám?

Mondjuk vannak kevesen, akiket nem zavar ez, de ez tényleg a kisebb rész.

[link]

És itt is írnak róla, hogy férfik is hordják!

[link]

2014. szept. 7. 13:11
 4/31 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, normális, csak kicsit szokatlan és nem túl gyakori. A cross-dressinggel semmi baj nincs (fordított esetben pl teljesen elfogadott. A farmernadrág alapvetően elsősorban férfiaknak készült termék volt, és most minden nőnek van legalább egy és senki meg se szólja őket, sőt, egy nő férfi ingben a társadalom szerint kifejezetten szexi).

Ha így érzed jól magad, akkor biztatlak, csináld csak, ahogy te szereted, vigyázz magadra és csináld, amit TE akarsz.

2014. szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj, hogy a férfiak nem mernek újítani az öltözködésben, nem mernek felvenni harisnyát, legingset hogy látható,még csőnadrágot sem, nem akarnak kitűnni, egyediek lenni, inkább maradnak az átlagos öltözésnél, nem vállalják az esetleges megbélyegzést. De a nők is maradiak és lenézők, mert egyből kinevetik és lenézik aki felvesz ilyen nadrágokat.
2014. szept. 7. 13:48
 6/31 anonim ***** válasza:
Nem nem mernek, hanem nem akarnak. Nem egészséges, nem kényelmes, és egy izmosabb példányon nem is mutat jól, max. egy biciklinadrág edzés közben. Azt hiszem, irigyled azokat a férfiakat, akik jól érzik magukat egyszerű ruhákban is, különben nem kötnél beléjük.
2014. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Meg tobb olyan ember kene mint en es akkor egyenlo lenne a ket nem kozti oltozkodesi vita, tehat enszerintem egy ferfi inges no inkabb tartozik a homar kategkriaba mint a szexibe! Ha a parom az en ruhaim egyikebe lepne meg nemigazan mukodne a jelzokem!

Es szerintem az a ferfi aki fiu ruhas nokre gerjed ,inkabb az a beteg es nem en, mivel a noi ruhakat azert talaltak ki mert nyilvan kiemeli a lagy torekeny vonasokat es eppen ettol lessz szexi egy no es nem egy hat szammal nagyobb otromba ferfi ruhatol!

De biztos bennem van a baj nyilvan, nem a tolem maskeppen gondolkozo tobbsegtol aki a ferfi ruhat viselo noket dicseri, de a noi vagy noies ruhakat viselo fiukat homarozza!

Nyilvan jo fele halad az emberek "tobbseg"felfogasa....

2014. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
6-os reagálva, nem irigykedem rájuk, nekem unalmas egyszerű, hétköznapi ruhákba lenni, ilyen vagyok, nem zavar ha kicsit kényelmetlenek ezek, szeretem a passzos nacikat, szerintem többen hordanák ezeket, de nem merik, engem is anyám sokszor piszkált, mert ilyen dolgokat hordok. Vannak biztos, akik csak otthon, maximum sportoláskor húznak fel, mondjuk én bringázáshoz is hordok legings nadrágot, de egyébként is.
2014. szept. 7. 15:14
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Én is hasonló cipőben járok. Szeretem a selyem szatén ruhadarabokat. De volt aki mar megjegyzést is tett mert selyem inggben voltam hogy ilyen csillogost csak csajok hordanak. Van barátnőm neki tetszik es pl színházba alkalmi rendezvényekre ő kérésére vettem fel. Többi ruhadarabokat csak ő láthatja . Nehéz mindenkinek megfelelni
2014. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Olyat hordjal amiben jol erzed magad, es szharjal a sok patkany velemenyere! Tulajdonkeppen a pitcsak is ezt teszik,ha latnak egy ferfi ruadarabot ami tetszik nekik,gyorsan elnevezik uniszexnek es mar hordhato noikent is!

Na ezt vegyed te is etalonnak ,en is ezt teszem ,ha mar ilyen jo otletgazdak az ellenkezo nem kepviseloi....

2014. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!