Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek, hogy ha pasiként hordok nőies ruhákat, azt magam miatt teszem?

Figyelt kérdés

Szóval én egyébként nem öltözködöm nőiesen, nem is nézek ki úgy, de bejönnek olyan ruhák magamon, mint a harisnya vagy a bőrhatású legings. Tetszem így magamnak és szívesen hordom, de ez nem igazán normális tudom, de nem tudok mit tenni, de nem értem, ha meglátnak így, miért arra gondolnak, hogy meleg vagyok vagy tetszeni akarok a fiúknak, amikor nem, egyáltalán nem ezért hordom ezeket. Gondolom azt tanácsoljátok, forduljak pszichológushoz, online fordultam, de igazából nem akarom, hogy megváltoztasson, ha nekem ez tetszik, akkor önmagamat adom, miért legyek más?

És ha lehetne kulturált és normális hszólók írjanak.



2014. szept. 7. 12:36
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Igen tényleg az a jó, ha nem igazán foglalkozom mások véleményével, ami nekem tetszik hordom és kész. Másnak is így kellene, de elég maradiak az emberek zöme és gúnyolódó, ha mer az ember másként öltözni.

Egyébként ennél kisebb dolgokért lehomározzák az embert vagy melegnek nézik, egy rózsaszín póló vagy hasonló, fényesebb ruhaneműért vagy karkötőért, vagy színes cipőért stb.

Én már idősebb vagyok és megtanultam nem foglalkozni mással, de huszon évesen nem lett volna merszem, főleg suliba ilyen nadrágokba járni.

De az emberek zöme, nem mindenki, nagyon komolyan veszi az öltözködést, semmibe nem akar eltérni és még normál öltözékeknél is hezitál folyton jó e úgy, jól áll e stb. Pl a szüleim ha mennek eseményre, hát röhejes mit művelnek. Van sok normális ruhájuk, de mégis 1 óráig tanakodnak mit mivel vegyenek fel, anyám pláne :D 2X-3X is átöltözik mert meggondolja magát :D Szóval még normál ruháknál se mindegy, ebből látszik az öltözködés sokaknál mindennél fontosabb, ez élet, halál kérdése sokaknál, akkor nem csoda, ha nem tetszik nekik a lányos fiúk, vagy másként öltözködő. De mondjuk vannak, akit tényleg nem furcsállja ha ilyen nacikba járok, még jó, hogy vannak olyanok is.

2014. szept. 7. 22:55
 12/31 anonim ***** válasza:

"Nem mernek felvenni hariynsát,leggingset,csőnadrágot"


Csőnadrágot nagyon is sokan hordanak... Nem is rossz :D


Ellenben a többi...gaaaaay! :'D

2014. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
43%
Én pl rendszeresen hordok nylonharisnyát térdnadrággal, ma reggel is Ida viszem a kislányomat suliba' még egy anyuka se szólt meg vagy nevetett ki! Àlltalàban a pàrom veszi a harisnyáimat! A legkényelmesebb viselet szerintem!!
2014. szept. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Ezzel így nincs semmi baj, csak a társadalom ilyen manapság.

Ha ilyeneket hordasz szívesen, viseld otthon ahol egymagad vagy és ennyi.


Én is gyakran veszek fel női neylon harisnyát főleg télen ha hideg van munkás nadrág alá mert nagyon jól szigetel a hideg ellen és jobb mint a pamut mert sokszor volt olyan hogy még a pamut férfi harisnyában is fáztam sajnos.


A másik meg az hogy erről senki sem tud ilyen téren egyedül a barátnőm tud róla, de ő is megérti ezt persze elején furcsának tartotta hogy ilyen fázós lábam van, de nem tudok ellene mit tenni.


Viszont valóban vannak olyan csinos női ruhák amik nekem is tetszenek és izgatónak is tartom őket, de mégsem hordom.


Persze sokaknál ez fétis.


Ugye régen iskolákban, tesin kötelező volt a tornadressz a lányoknak, még én is jártam abba az időbe amikor egészen 8. ik osztályig kötelező volt hordaniuk és nagyon izgató volt már akkor nekem, tornadressz fétisem van, ez van nem tudok mit csinálni. Sőt a gimiben gyakran tesiztünk másik osztállyal is egyszerre, osztoztunk a tornatermen és ott olyan tanár volt ahol a lányoktól kérte kötelezően a dresszt, mivel fiúk és lányok egyszerre tesiztek gimiben is. De persze a mi osztályunkba senki nem hordta, és sokan irigyelték is a tanárunkat ezért. Nekem mindig is izgató ruhadarab a tornadressz be is vallom hogy régen vettem is magamnak egyet és abban voltam itthon. Barátnőm erről is tud, csak ő tud egyedül róla, még a volt barátnőmnek sem mondtam el.


De ez van ameddig egymagam vagyok így vele addig nincs gond. De volt már olyan hogy elmentem futni és ezt vettem alá hogy ne fázzak annyira, és egyszer volt hogy egy idegen az utcán ezt kiszúrta amikor igazgattam magamon, és kérdezte is a dolgot, persze bemagyaráztam neki hogy az csak biciklis ruha de nem hiszem hogy elhitte a dolgot, de mivel nem ismerős meg azóta se láttam így nem érdekel.

2014. szept. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Na latom azert elokerulnek a normalis figurak is nem csak a betegek akik mindig csak ugyan azt tudjak ismetelni.
2014. szept. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

12-es! Nem tudom milyen csőnadrágra gondolsz, mert van farmer is és legings is. De igaz, a farmeresre is rásütik a bzis jelszőt, de aki hordja gondolom leszarja.

13-as! Örülök ha hordassz, én is gyakran, szerencsére nem szóltak még be eddig, ma mentem bicajon és idősebb nő gagyogott utánnam valamit, mert gondolom észrevette a harisnyát de nem értettem, de nem is érdekel, mentem tovább :D

14-es Én utcán is hordom ha nem világos, látszik teljesen, nekem is tetszett a tornadresz de én sosem hordtam állt.suliba, utánna se, de irigykedtem 1-2 lány miatt, hogy hordja, de mostmár hordom, persze nem állandóan.

15-ös. Persze vannak normálisak is, meg akit nem érdekel ki miben jár, mondjuk férfiak írtak ha jól gondolom, női hozzászóló ha betévedne, biztos búzázna és körberöhögéssel jönne :D

2014. szept. 8. 13:22
 17/31 anonim ***** válasza:

Jol latod csak az a gond a pitcsakkal, hogy pont ok azok akik mindenfele morfondirozas nelkul hordjak a mi ruhainkat, mindossze ramondjak, hogy uniszex es ezzel reszukrol be is van fejezve!

Es pont ok homaroznak?

Na minden esetre vegyunk roluk peldat, lehet hogy tudnak valamit es lehet kire hivatkozni...

2014. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Csőfarmerra gondoltam , az még nekem is bejön :-) Bár sajnos nem hordhatom. De megmondom őszintén Leggings-ben meglátnálak én is azt gondolnám homo vagy :)
2014. szept. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a leggingssel sincs baj, az is jól néz ki egy fiún is, ha pl egy sportszerkó része. Pl biciklis-, vagy futógatyának használva kimondottan vagány, főleg a fényes fajta latex leggings. :)
2014. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Tengermely tisztelettel megkerdeznem a 12. Hozzaszolot, hogy ha rezso egy fiu leggingsben amit tortenetesen sportolashoz hasznal, tehat indokkal, akkor erre a pitcsara milyen jelzot titulalna?:

[link]

2014. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!