Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem értik meg az emberek...

Miért nem értik meg az emberek, hogy ha pasiként hordok nőies ruhákat, azt magam miatt teszem?

Figyelt kérdés

Szóval én egyébként nem öltözködöm nőiesen, nem is nézek ki úgy, de bejönnek olyan ruhák magamon, mint a harisnya vagy a bőrhatású legings. Tetszem így magamnak és szívesen hordom, de ez nem igazán normális tudom, de nem tudok mit tenni, de nem értem, ha meglátnak így, miért arra gondolnak, hogy meleg vagyok vagy tetszeni akarok a fiúknak, amikor nem, egyáltalán nem ezért hordom ezeket. Gondolom azt tanácsoljátok, forduljak pszichológushoz, online fordultam, de igazából nem akarom, hogy megváltoztasson, ha nekem ez tetszik, akkor önmagamat adom, miért legyek más?

És ha lehetne kulturált és normális hszólók írjanak.



2014. szept. 7. 12:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem a leggingseket passzos nadrágokat nem érdekel ki mit mond abban érzem jól magam!
2015. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!